Вигода від сонячної електростанції.

6-26-2018

Вигода від сонячної електростанції.

Сергій Рижиков, генеральний директор «1С — Бітрікс», розповів у блозі . Вони зняли старий лічильник і підключили крутитися в обидві сторони новий, сертифікований. Як з’ясувалося, перетік в міську мережу виконується дуже просто. Просто поставили новий лічильник і розмикачі — захист на випадок аварійних відключень. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі сонячні електростанції під ключ зелений тариф.
Уявіть собі сцену: вісім мужиків стояли перед будинком і чекали — і почали голосно радіти і шуміти, коли після підключення до міста лічильник закрутився у зворотний бік. Дивно, звичайно, якщо це так — але й радісно. Сподіваюся, що мої технічні умови знадобляться і дозволять підключати інших значно простіше.
Поки ще немає затверджених тарифів на покупку енергії у таких, як я, до того ж все це монополії, тому затверджувати тарифи складно. Але я і не чекаю, що мені хтось заплатить. Прямо ось дуже круто, що ви є. З поточних проблем з подключеним до міської мережі поки залишився тільки курйозний момент: я не можу занести в облікову систему енергозбуту актуальне значення лічильника.