Вигода від використання хмарного відеоспостереження

0
122

В даний час різні технології і способи зберігання інформації можна назвати одним з найбільш важливих елементів ведення бізнесу. Всі основні процеси полягають у роботі з тією чи іншою інформацією. Найважливішими вимогами, які повинні враховуватися при зберіганні даних, можна назвати надійність, швидкий і зручний доступ до інформації, а також безпеку всієї системи.

Досить часто для того, щоб зберегти всю необхідну інформацію, потрібні жорсткі диски, які розраховані на запис великого обсягу даних. Обсяг даних, отриманих з камер відеоспостереження, залежить від якості відеоматеріалу. Відповідно, чим краща якість зображення, тим більший обсяг на жорсткому диску потрібно для зберігання цієї інформації. Тому, багато користувачів, які в своїх організаціях використовують у цілях безпеки, системи відеоспостереження, намагаються знайти альтернативні рішення для зберігання даних. Основна з них — це використання хмарного сервісу відеоспостереження.

Використання хмарних сервісів відеоспостереження характеризується високим рівнем надійності хмарних сховищ, зручним і безпечним доступом як до самих камер відеоспостереження, так і до архівних відеозаписів. Система відеоспостереження побудована на основі хмарного сервісу відеоспостереження має безліч переваг як в організаційних питаннях, так і фінансових. Використання хмари виключає придбання додаткового обладнання для зберігання архіву з записами, а, відповідно, дає можливість суттєво скоротити витрати для організації.

Такий спосіб підходить для організацій, що працюють в будь-якій сфері діяльності. Цей підхід дає змогу мати віддалений доступ до всієї необхідної інформації, управляти їй. Перегляд відеокамер можливий з будь-якої точки земної кулі в режимі реального часу. Завдяки використанню хмарного сервісу відеоспостереження можна побудувати оптимальний варіант системи відеоспостереження, який буде функціонувати при використанні мінімального набору обладнання за помірну абонентську плату. Залежно від вимог, можна підібрати різні тарифи зберігання даних в хмарному архіві. За бажаю користувача система може бути організована в такий спосіб, що зберігання даних буде здійснюватися не тільки в хмарному архіві, але і локально.

Використання хмарного сервісу — це один із сучасних і зручних способів створення системи відеоспостереження. Володіє значною гнучкістю і універсальністю, що дозволяє підібрати найрізноманітніші умови для будь-якого користувача.