Використання відеоспостереження на обєктах торгівлі та банківської сфери

0
28

Одним із трендів, що постійно розвиваються протягом останнього часу, є відеоспостереження. Крім того, мова йде не просто про відеоспостереженні, а про системах, оснащених видеоанализом. Сучасні системи відеоспостереження вже вміють не тільки отримувати інформацію за допомогою камер відеоспостереження, вести відеозапис і відтворювати її в подальшому, а мають різні інтелектуальні можливості. Такі додаткові функції дають можливість швидко приймати рішення під час відбувається події, а також за допомогою відеозаписів відновлювати послідовність того, що сталося.

Сучасні розробки програмного забезпечення, пов’язаного з відеоспостереженням, дають можливість користувачам застосовувати масу нових функціональних новинок, які в нинішній час знайшли своє місце у різних сферах діяльності. Інтелектуальні можливості систем відеоспостереження широко використовуються на об’єктах, пов’язаних з торгівлею та банківською діяльністю.

Такі системи відеоспостереження дозволяють впоратися і з питаннями безпеки, а також різними адміністративними або організаційними моментами. Ми розглянемо основні завдання, вирішення яких можна довірити сучасної системи відеоспостереження:

  • Забезпечення контролю проведення касових операцій. Якщо у касовій зоні використовувати ip-відеокамери, які зможуть забезпечити високу якість зображення, то можна легко вести моніторинг всіх грошових операцій у реальному часі.
  • Відеоспостереження на банкоматах. Використання системи відеоспостереження на таких пристроях допомагає забезпечити безпеку проведення клієнтами операцій з готівкою.
  • Контроль за різними територіями. Система відеоспостереження, яка має інтелектуальні можливості дозволяє, наприклад, знаходити людей за певними ознаками та визначити траєкторію їх пересування. Для того, щоб запобігти спроби вчинення будь-яких терористичних проявів або вчасно виявити виникнення пожежі, камери відеоспостереження оснащують детектором залишених предметів і детектор диму і вогню. А для того, щоб організувати перевірений доступ транспортних засобів застосовують програмне забезпечення, яке здатне розпізнавати номерні знаки.

Звичайно ж, це не повний список всіх можливостей сучасних систем, а тим більше, що постійно відбувається їх удосконалення та розвиток. Можна однозначно сказати, що сучасні технології роблять систему безпеки не тільки простою і зручною в експлуатації, але і більш функціональною, що дозволяє ставити перед нею найрізноманітніші цілі.