Вимоги до функцій відеосистеми

0
80

Системи відеоспостереження в даний час є самим оптимальним способом забезпечення безпеки. Вони можуть використовуватися як єдиний засіб для контролю за ситуацією на об’єкті, а можуть функціонувати спільно з іншими охоронними системами. Моніторинг ведеться на об’єктах абсолютно різної сфери діяльності і, звичайно ж, кожна система вимагає індивідуального підходу при виборі устаткування і місці монтажу, в залежності від умов експлуатації. Користувачеві, в результаті, хочеться отримати від системи відеоспостереження максимально ефективну роботу. Як правило, досить багато уваги приділяється якості одержуваного зображення, а також управління отриманим відеозаписом.

Кожен користувач на свій розсуд висуває вимоги до встановлюваної системи відеоспостереження, але можна виділити основні з них, які стосуються якості записів та їх відтворення. Перше, на що варто звернути увагу, це можливість вилучення відеозаписів з системи. Це говорить про те, наскільки легко і зручно користувач зможе мати доступ до потрібних зображень, як буде виконуватися пошук та перегляд певних фрагментів.

Наступне, до чого зазвичай пред’являються вимоги, — розмір відеозображення. Чим вище дозвіл відеозображення, тим, відповідно, більший обсяг пам’яті буде займати зберігання таких даних. Іноді, при бажанні заощадити обсяг пам’яті, користувачі вибирають зображення з маленьким дозволом, але в результаті розмір кадру виявляється недостатнім, а розглянути деталі зображення неможливо. Перевагою системи є можливість змінювати розміри зображення при відтворенні.

Зручність управління відтворенням — важлива вимога. Користувач може зручно управляти відтворенням записів, вибирати фрагменти відтворення, зупиняти і починати перегляд з необхідного місця. Також затребувана можливість прискореного перегляду відеозапису, так і уповільненого, щоб переглянути деталі кожного кадру. Цікавою може бути функція зміни напрямку відтворення, коли є можливість переглядати відео в зворотному порядку. Встановлення закладок або міток, щоб можна було швидко знайти зазначений кадр, теж досить зручна функція для користувача.

Варто врахувати, що для системи відеоспостереження необхідна можливість експорту відеозапису. Це дозволить зберегти файл і переглянути його на абсолютно будь-якому пристрої. Існують ще деякі дрібні додаткові функції, які роблять перегляд відео, пошук необхідного кадру максимально зручним. Не варто пропускати всі ці моменти повз, так як кожна додаткова функція системи відеоспостереження допоможе Вам максимально зручно і ефективно контролювати процеси на об’єкті.