Встановлення відеоспостереження на вхідні двері

0
276

Завдяки сучасним пристроям можна легко і просто організувати відеоспостереження на вхідних дверях свого житла. Для цього можна встановити домофон чи відеовічко, порівняно з якими звичайний дверний глазок, що використовується великою кількістю жителів як приватних, так і багатоквартирних будинків, має масу недоліків. Людям з поганим зором практично неможливо нічого розглянути, а діти часто просто не дістають до дверного вічка.

Встановивши дверної відеовічко, можна в безперервному режимі вести відеозйомку усіх подій. Вся інформація буде зберігатися на картці пам’яті. Картинка, отримана за допомогою видеоглазка, суттєво відрізняється за якістю від того зображення, яке можна розглянути через дверне вічко. Багато моделі видеоглазков оснащені датчиком руху, який фіксує переміщення на сходовому майданчику, після чого пристрій починає вести відеозапис. Видеоглазки можуть бути провідними, так і бездротовими. Плюси установки бездротового відеоспостереження полягають у тому, що немає прив’язки до певного місця біля монітора, його можна розмістити в будь-якому зручному місці, а також переміщати в будь потрібне момент.

Встановлення відеоспостереження на вхідні дверіКрім видеоглазков також користуються популярністю відеодомофони. Ці пристрої здатні передавати не тільки зображення, але і звук. З допомогою відеодомофона можна зробити фото відвідувача, зберегти запис розмови з ним, а також відеозапис. Такі пристрої також оснащені ІЧ-підсвічуванням для роботи при низькому рівні освітлення. Якщо вбудованої підсвічування не достатньо, то використовують додаткову. Часто вона має вигляд кімнати квартири, щоб не привертати увагу оточуючих. Для того, щоб відеодомофон зміг функціонувати при відсутності живлення, їх оснащують вбудованими акумуляторами. Таким чином пристрій зможе пропрацювати ще близько чотирьох годин при відсутності електроживлення. У кожному пристрої ще додатково можна регулювати гучність, яскравість зображення.

Багато хто, роблячи вибір між установкою видеоглазка і відеодомофона, віддають перевагу видеоглазкам, вважаючи, що ці пристрої є більш вдосконаленими. В роботі відеодомофонів є деякі недоліки: вони мають більш низьку світлочутливість і менший радіус огляду. Крім того, відеодомофон більше привертає увагу оточуючих своєю панеллю, а відеовічко менш помітний і схожий зі звичайним дверним вічком.