Встановлення відеоспостереження в гаражі

0
111

Питання забезпечення безпеки виникає не тільки тоді, коли мова йде про квартирі, будинку або бізнесі, але і про таке рухоме майно, як автомобілі та інші транспортні засоби. Головне питання, яке стоїть перед автомобілістом — збереження його автомобіля. На сьогоднішній день рівень злочинності досить високий, а залишений без нагляду автомобіль — це ласий шматочок для зловмисників. Залишаючи транспортний засіб на неохоронюваної території, автолюбитель не може бути застрахований від злому машини та крадіжки її вмісту, так і від угону самого автомобіля. Щоб уникнути таких подій варто подбати про безпеку території, де буде залишений автомобіль.

В даний час користується популярністю використання систем відеоспостереження на території гаража. Встановивши камери відеоспостереження в самому приміщенні або на прилеглій території у користувача з’являється можливість:

  • вести спостереження за гаражем за допомогою віддаленого доступу, перебуваючи в будь-якому місці, де є підключення до інтернету;
  • мати відеозапис всього, що відбувається на території об’єкта;
  • фіксація недобросовісної роботи охоронців;
  • у разі вчинення крадіжки майна, псування або викрадення транспортного засобу користувач буде мати неспростовні докази у вигляді відеозапису події.

За допомогою камер відеоспостереження користувач має можливість в будь-який час контролювати ситуацію і бути в курсі всього, що відбувається на території гаража. Це значно знижує ризик незаконного проникнення на об’єкт. Перед установкою системи відеоспостереження в гаражі, як і на будь-якому іншому об’єкті, потрібно ретельно спланувати місця розташування камер відеоспостереження і визначитися з самим обладнанням, яке буде використовуватися. Як правило, автомобіль залишається в нічний час на території гаража, тому слід купувати обладнання, яке здатне вести відеозйомку в темний час доби, тобто оснащений інфрачервоним підсвічуванням. Для того, щоб у користувача була можливість віддаленого доступу до камер відеоспостереження необхідно, щоб камери були підключені до інтернету. Якщо провести інтернет не можливо, то варіантом буде використання модему. За допомогою хмарного сервісу відеоспостереження можна буде і переглядати відео в онлайн режимі, і мати доступ до архівних відеозаписів. Встановивши систему відеоспостереження, автовласник може цілодобово тримати під контролем все, що відбувається на території свого гаража і бути спокійним за збереження свого автомобіля та іншого майна.