Вулична циліндрична камера відеоспостереження

0
318

Часто для побудови зовнішньої системи відеоспостереження в якості пристрою для відеозйомки використовують саме вуличні циліндричні камери відеоспостереження. Назва «циліндрична» ця відеокамера отримала за рахунок форми свого зовнішнього будови. Корпус цієї камери відеоспостереження має вигляд циліндра. Зовнішні циліндричні відеокамери, залежно від моделі, можуть істотно відрізнятися за своїм технічним параметрам.

В основному всі вуличні циліндричні відеокамери мають майже однакові розміри. Зазвичай корпус таких пристроїв виготовлений з алюмінію, але іноді можна зустріти з термопластика. Для такого обладнання корпус виготовляють з підвищеним рівнем захисту від проникнення пилу і вологи. Так як зовнішнє використання камери вимагає від неї ефективного функціонування за будь-яких погодних умовах, такі пристрої оснащуються вбудованим обігрівачем. Найчастіше зовнішні камери відеоспостереження здатні функціонувати при температурі від -40 до +50 °С.

Циліндричні відеокамери монтуються за допомогою кронштейна. Часто він додається до камери, але іноді потрібні додаткові витрати на його придбання. За допомогою кронштейна камеру можна розташувати і на стіни, і на стелі. Також вуличні відеокамери оснащують козирком, який успішно захищає камеру від попадання на неї променів сонця, а також різних забруднень.

Для камер вуличної системи відеоспостереження обов’язково потрібно подбати про грозозащите. Деякі моделі відеокамер оснащені грозозащитой, але в разі її відсутності слід встановити громовідвід. Майже всі моделі вуличних камер відеоспостереження мають ІЧ-підсвічування. При виборі необхідного обладнання звертають увагу на дальність дії підсвічування. Крім того, слід врахувати розташування діодів в камері щодо її об’єктива. Щоб запобігти появі відблисків, захисне покриття об’єктива і ІЧ-підсвічування має бути розділене. Якщо однією ІЧ-підсвічування недостатньо, то можуть бути використані ІК-прожектори.