Xiaomi офіційно заявила, що її пристрої » не піддають цензурі комунікацію користувачів»

0
15

Днями спецслужби литви опублікували звіт про те, що xiaomi може віддалено виявляти контент, який повинен піддаватися цензурі, і приховувати його в своїх смартфонах. Китайський виробник відреагував на це, випустивши офіційну заяву.

Що кажуть

«пристрої xiaomi не піддають цензурі комунікацію користувачів – ні вхідну, ні вихідну. Компанія xiaomi ніколи не обмежувала і не буде обмежувати або блокувати будь-яке особисте використання користувачами наших смартфонів, зокрема, пошук, дзвінки, перегляд веб-сторінок або використання стороннього програмного забезпечення для зв’язку. Xiaomi повністю поважає і захищає законні права всіх користувачів. Xiaomi дотримується загального регламенту щодо захисту даних європейського союзу (gdpr).»

Нагадаємо, у звіті говорилося, що деякі стандартні додатки підключаються до сервера xiaomi в сінгапурі, який, в свою чергу, відправляє їм json-файл miadblacklistconfig зі списком заборонених слів і словосполучень. Цензурі піддаються теми, що стосуються незалежності китаю, звільнення тибету і т.п. Всього в базі даних знайшли 449 заборонених словосполучень.

А ви знаєте, що

Найпопулярнішими товарами xiaomi на aliexpress є:

Для тих, хто хоче знати більше: