Xiaomi зареєструвала товарний знак xiaomi pay

0
34

Нещодавно компанія xiaomi подала заявку на реєстрацію нового товарного знака — «xiaomi pay».

Як стало відомо, статус цього товарного знака офіційно змінився. Тепер він має статус «зареєстрований». Це може вказувати на те, що компанія успішно пройшла реєстрацію нового бренду. Очевидно, що він буде пов’язаний з підтримкою власного платіжного сервісу xiaomi і її технологічної платформи.

Раніше компанія вже представляла аналогічний товарний знак у квітні 2021 року. Це був був знак»mi pay».

Цей міжнародний товарний знак розглядався як посилання на платіжну фінансову систему xiaomi, що має захист і всі атрибути міжнародної класифікації. Пізніше компанія офіційно відмовилася від розвитку бренду «mi». Тому відмова від колишнього товарного знака і заміна його на новий виглядає логічною. Замість mi pay тепер xiaomi pay.

Відразу необхідно відзначити, що раніше xiaomi випускала ремінці для годинника під назвою mi pay. Вони мають вбудований чіп nfc і можуть розглядатися як носяться гаджети для безконтактних платежів. Мабуть, тепер зміниться і їх назва.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті «огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов».

читайте також:

компанія htc показала переваги vr-шолома steamvr