Як фахівці радять встановлювати системи відеоспостереження?

0
184

Як всім відомо, для того, щоб правильно побудувати систему відеоспостереження, необхідно вивчити і проаналізувати безліч деталей, які стосуються як процесу проектування системи, так і підбору обладнання, а також інших важливих складових процесу створення системи відеоспостереження. Багато хто в процесі установки системи відеоспостереження роблять безліч помилок, які в подальшому можуть істотно позначитися на роботі всієї системи. Ми розглянемо основні моменти, на які багато хто фахівці рекомендують звернути увагу, щоб виключити ймовірність багатьох помилок.

Отже, перше — це коректний вибір перерізу коаксіального кабелю згідно його протяжності. Довжина траси коаксіального кабелю RG-59 не повинна бути більше 300 метрів, а це ж значення кабелю RG-6 не має перевищувати 450 метрів. Якщо довжина траси перевищує вказані значення, то слід використовувати волоконну оптику або мікрохвильову передачу.

Щоб забезпечити потрібне харчування відеосистеми, потрібно правильно підібрати переріз провідників кручений пари, який буде підключатися до всього обладнання. Крім цього, потрібно належним чином підійти до підбору формату об’єктива, який буде застосовуватися для певної камери відеоспостереження. Необхідно ретельно розглянути технічні характеристика відеокамери і на підставі цього придбати об’єктив, який буде підходити для використання з певною матрицею. Якщо вибір об’єктива був виконаний некоректно, то й зображення, отримане з відеокамери, не буде відповідати очікуванням.

Для того, щоб очікування користувача щодо необхідного виду на картинці з камери відеоспостереження стали реальністю, потрібно приділити належну увагу вибору фокусної відстані об’єктива. Якщо користувачу в процесі експлуатації відеообладнання потрібно ідентифікувати об’єкт, то для цієї мети знадобиться об’єктив з великим діапазоном, наприклад, 5-50 мм В тому випадку, коли стоїть завдання просто зафіксувати рух на об’єкті, то достатньо буде і об’єктива 3-8 мм. Якщо камера відеоспостереження буде використовуватися на об’єкті з яскравим світлом, то варто подумати над застосуванням асферичного об’єктива. При його використанні картинка, отримана з відеокамери буде більш чітка.

У процесі підключення системи відеоспостереження, перед тим як подати на камеру відеоспостереження і волоконно-оптичний модуль живлення від одного і того ж джерела, потрібно перевірити їх сумісність. Для того, щоб точно встановити матрицю необхідно: коректно прокласти кабельну систему, потрібно спочатку розглянути питання подальшого розширення системи відеоспостереження і врахувати деякі інші моменти. Якщо враховувати всі деталі, на які, як правило, звертають нашу увагу фахівці, то ймовірність помилок у процесі побудови системи відеоспостереження буде зводитися до мінімуму. Спочатку грамотний підхід забезпечить подальшу ефективну роботу всього устаткування без виникнення непередбачених проблем.