Як налагодити роботу камер?

0
24

Одним з пунктів в процесі установки системи відеоспостереження є регулювання роботи камер відеоспостереження. Під регулюванням розуміється не тільки налаштування фокусу і вибір правильного напряму відеокамери, а й здійснення спеціальних налаштувань, які залежать від місця розташування пристрою на об’єкті.

Якщо установка відеокамери була виконана з помилками, то її робота не буде ефективною. Вона буде не здатна якісно виконувати відеозйомку, а користувач у результаті не отримає картинку гідної якості. В процесі установки відеообладнання необхідно врахувати наступні моменти:

  • Якщо на об’єкті використовується виключно штучне освітлення, то в цьому випадку якість зображення буде на низькому рівні. Це відбувається з-за того, що світло досить сильно відображається від поверхні стін, стелі і різних предметів інтер’єру, які перебувають на території.
  • Якщо на об’єкті зовнішнє джерело світла змінюється, то обов’язково слід приділити достатньо уваги автоматичного регулювання посилення. З її допомогою можна забезпечити абсолютну компенсацію засвічення.
  • З допомогою розширення динамічного діапазону можна істотно підвищити рівень якості зображення об’єкта або предмета, тильна сторона якого засвічується. При коректно виробленої налаштування користувач може отримати зображення хорошої якості.
  • Якщо на об’єкті присутні занадто яскраві джерела світла, які здатні засвітити відеокамеру, то потрібно провести настройку компенсації задньої засвітки. У цьому випадку необхідно приховати джерела надмірно яскравого освітлення, що посприяє поліпшенню передачі зображення.

У деяких випадках відеокамера не здатна самостійно визначити правильний джерело освітлення і вбирає баланс білого лише з урахуванням світла сонця, а камера в цей час може бути встановлена в приміщенні. З-за цього відбувається спотворення кольору зображення. Щоб камери відеоспостереження правильно функціонували, слід коректно провести регулювання балансу білого.