Як працює ip-камера відеоспостереження?

0
266

Однією з найбільш поширених охоронних систем, використовуваних на об’єктах різної сфери діяльності, є система відеоспостереження. Основний принцип роботи ip-камер відеоспостереження, які досить часто використовуються в сучасних системах полягає в тому, що передача відеопотоку відбувається за допомогою локальної мережі або wi-fi каналу, а також 3G мережі.

Для функціонування ip-камер відеоспостереження застосовують різноманітні загальні мережеві пристрої, такі як маршрутизатори, роутери та інші. Це відноситься до головного відмінності такого обладнання від аналогових і гібридних систем відеоспостереження, для роботи яких потрібні спеціально виділені лінії. Такі відеокамери мають вбудований мережевий інтерфейс і ip-сервер. Мережеві камери відеоспостереження здатні здійснювати відправку повідомлень на електронну пошту або мобільний телефон. Певні моделі такого обладнання здатні вести відеозйомку в нічний час доби, а також можуть бути оснащені мікрофоном, що дозволить мати і звуковий супровід всього, що відбувається на відео. А для того, щоб забезпечити запис всієї інформації такі пристрої мають вбудовану карту пам’яті.

Підключити ip-камери відеоспостереження можна за допомогою декількох варіантів:

  • до мережі Інтернет, а доступ до пристрою буде надаватися за допомогою логіна і пароля;
  • за допомогою Wi-Fi з’єднання;
  • робота ip-камери через канал передачі даних.

Архів відеозаписів, отриманих з камер відеоспостереження можна зберігати або на відеореєстраторові або в хмарному сховищі. У використанні ip-камер відеоспостереження є безліч переваг:

  • для передачі зображення ip-камерою відеоспостереження немає необхідності в прямому підключенні до комп’ютера або іншого пристрою. Функціонування таких камер відеоспостереження можна налаштувати автономно.
  • цифрові канали, які служать для передачі інформації мають більш високу завадостійкість, а, відповідно, забезпечують високу якість зображення.
  • IP-камери відеоспостереження можна встановити в таких місцях, де з-за важкодоступного місця розташування немає можливості прокласти кабель. У цьому випадку камера відеоспостереження буде працювати за допомогою wi-fi з’єднання.
  • віддалений доступ до ip-камер відеоспостереження можливий абсолютно з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет.

Сучасне обладнання, яке використовується для побудови систем відеоспостереження на різних об’єктах, що дає можливість користувачам легко вирішувати питання, пов’язані з безпекою. Системи відеоспостереження дозволяють зручно керувати камерами відеоспостереження і ефективно використовувати отримані відеозапису.