Як працюють сучасні 3G відеокамери?

0
175

В даний час 3G технології стали активно використовуватися і в області відеоспостереження. Технологія 3G являє собою передачу інформації на великій швидкості з величезними мультимедійними можливостями. Така технологія працює на основі мобільного зв’язку.

Бездротові мережі з кожним роком удосконалюються, що призвело до розробки 3G-камери відеоспостереження. Застосування таких відеопристроїв в системах відеоспостереження має безліч переваг. 3G відеокамера функціонує незалежно від мережевого джерела живлення. Така камера оснащена вбудованим акумулятором, завдяки якому пристрій може працювати протягом двох тижнів, якщо буде знаходиться в режимі очікування, і протягом чотирьох годин, якщо камера буде безперервно вести відеозапис.

Камеру відеоспостереження, яка функціонує в мережах третього покоління, можна використовувати для створення віддаленої системи відеоспостереження. Користувач буде в курсі що відбуваються вдома, в офісі і на будь-якому іншому об’єкті, де його присутність в даний момент не обов’язково.

3G-камери відеоспостереження не викликають труднощів у процесі монтажу і налаштування. Як правило, такі камери продаються вже готовими до початку експлуатації. Такі відеокамери здатні забезпечити хороший огляд досліджуваної території. Для невеликого приміщення може бути достатньо встановити лише одного пристрою. Камера відеоспостереження здатна обертатися навколо своєї осі в процесі зйомки, а також пристрій має цифровий зум. Головним достоїнством таких камер відеоспостереження можна назвати легкий спосіб бездротового монтажу і швидкість обробки та передачі даних.

Для того щоб 3G відеокамера могла виконувати свої функції, а пристрій повинен розміщуватися в зоні покриття обраного оператора. Серед сучасного обладнання є 3G-камери відеонагляду з вбудованим датчиком руху. Пристрій починає вести запис тільки в той момент, коли датчик зафіксував рух на об’єкті. Все інше час відеокамера знаходиться в режимі очікування. Це дозволяє істотно скоротити обсяг відеозаписів в архіві. Для ведення спостереження в темний час доби набувають відеокамери, оснащені інфрачервоною підсвіткою. В цілому на ринку відеоспостереження представлено безліч подібних пристроїв, кожне з яких має свої технічні особливості. Тому в будь-якому випадку, користувач, роблячи вибір, керується своїми потребами та фінансовими можливостями.