Як правильно встановити відеокамеру для спостереження за периметром?

0
255

Перед установкою системи відеоспостереження, яка буде контролювати периметр об’єкта, необхідно визначитися з тим, яку саме картинку повинен отримати користувач, що має потрапляти під огляд відеокамери.

Якщо система відеоспостереження встановлюється тільки для загального огляду, то користувач буде бачити тільки факт перетину даного периметра і те, що це саме людина, а не тварина. Всі інші деталі можна буде розглянути на зображенні.

Якщо ж камери відеоспостереження встановлюються для детального огляду, то така система відеоспостереження буде значно інформативніше. У цьому випадку з відео вже можна буде розглянути детальне зображення людини та ідентифікувати його. Зрозуміло, установка такої системи відеоспостереження вимагає значно більших витрат.

  • Загальний безперервний огляд території периметра. Якість отриманого зображення може змінюватися в залежності від багатьох факторів. До них відносяться: змінні умови навколишнього середовища (дощ, туман, сніг), зміна рівня освітленості на об’єкті, а також технічні характеристики встановлених відеокамер (кут огляду, дозвіл, світлочутливість).
  • Місцезнаходження камер відеоспостереження. Відстань від камери до об’єкта, за яким ведеться відеоспостереження може бути обмежена за рахунок погодних умов. Тому для більш ефективної роботи системи відеоспостереження, краще всього розташовувати пристрої один за одним на відстані близько 60 метрів. Що стосується освітлення, якщо на об’єктив відеокамери буде спрямований яскраве світло, то якість зображення буде істотно зіпсовано. Тому при монтажі камер слід це врахувати та виключити потрапляння яскравого освітлення на неї. При встановленні пристроїв потрібно звернути увагу на напрямок обладнання і відштовхуючись від цього вибирати різні кути нахилу, висоту монтажу. У деяких випадках варто потурбуватися про встановлення захисного козирка для камери відеоспостереження. Часто виникають ситуації, що протягом дня під огляд камери може потрапляти один ділянка з різним рівнем освітленості. У цьому випадку можна або скористатися пристроєм зі спеціально підібраними технічними характеристиками, або, можливо, встановити дві камери відеоспостереження.
  • Кут огляду камери відеоспостереження. Кут огляду відеопристрої залежить від того, що користувач бажає побачити на отриманому з камери зображенні, при цьому враховується максимально відстань, на якому об’єкт буде віддалений від відеокамери.