Як створити систему домашнього відеоспостереження?

0
154

Установка системи домашнього відеоспостереження може допомогти знайти відповіді на багато питань. Інформація з камер відеоспостереження підкаже користувачеві, наприклад, хто стоїть за залишеним сміттям на сходовій клітці, хто приходив у той час, коли вдома нікого не було й інше. Звичайно ж, одну камеру відеоспостереження, яка буде передавати картинку, не зовсім можна назвати системою відеоспостереження. Для складних відеосистем, які, наприклад, використовуються для ведення спостереження на виробничих підприємствах і виконують безліч додаткових функцій, як правило, використовують велику кількість обладнання. Використання подібних систем в домашніх цілях буде не доцільно.

Для відеоспостереження в домашніх умови користувачі часто використовують такі пристрої, як відеодомофони. Звичайно, це зовсім не новинка, а давно всім відоме пристрій. З розвитком технологій ці пристрої стали проводитися в значно менших розмірах і оснащені різними функціями. Відеодомофон являє собою систему, яка включає в себе маленьку відеокамеру, дзвінок і головний блок, оснащений дисплеєм. Маленький розмір камери відеоспостереження дозволяє вмонтувати її в саму двері, де вона буде виглядати як справжній дверне вічко.

Є ще один варіант організації домашнього відеоспостереження. Користувач може встановити ip-камеру відеоспостереження над вхідними двері, що дозволить знімати територію сходової клітки. Харчування до цій камері може бути проведено або від свого блоку живлення, або від старого комп’ютерного блоку живлення. Передача відеозображення буде здійснюватися за допомогою wi-fi з’єднання. Доступ до камери відеоспостереження можливий з будь-якого пристрою (телефон, планшет і ін).

Можна вчинити інакше, не купувати обладнання для відеоспостереження, а встановити муляж камери відеоспостереження. Такий спосіб іноді буває досить ефективним. Вплив відеокамери на психологію людини відіграє свою роль. Часто зловмисники в страху бути поміченими і викритими відмовляються від своїх протиправних дій. Але, зрозуміло, такий спосіб не гарантує 100% захисту, а в тому випадку, якщо станеться якась подія, користувач не зможе отримати про нього інформацію.