Як вибрати адвоката по податковим суперечкам

4-16-2019


Питання про збільшення розміру виплачуваних аліментів. Питання про зменшення розміру виплачуваних аліментів. Питання розділу майна в цивільному шлюбі. Процес поділу майна через суд. Як поділити автомобіль при розлученні. Розділ квартири при шлюборозлучному процесі. Особливості розподілу майна після розлучення. Адвокат з розлучень в Києві та Київській області. Питання про позбавлення батьківських прав в Україні. Як зробити розлучення в односторонньому порядку. Розлучення, коли є згода сторін. Як оформити розлучення через суд.

Розірвання шлюбу в разі переселенців. Як відновити батьківські права в Україні. Питання визначення місця проживання дитини. Питання про участь у вихованні дитини. Стягнення матеріальної та моральної шкоди.

Захист честі, гідності та ділової репутації. Трудові спорыСпоры з банками, фінансовими компаніями. Інтелектуальне производствоСпоры з банками, фінансовими компаніями. Як виграти суд з банком. Що робити позичальнику і поручителю. Як визнати недійсним кредитний договір. Як зменшити процентну ставку за кредитом. Як врятувати поручителя і його майно.
Також хочемо вам порекомендувати адвокат по налоговым спорам
Участь юриста — професіонала в процесі проведення податкової перевірки дозволить не допустити до вынесенияфискальным органом податкових повідомлень — рішень. Ми допоможемо правильно і грамотно подготовитьпервичные бухгалтерські документи до перевірки контролюючим органом.


ПДВ, податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, транспортного, земельного податку, податку на нерухомість, митних платежів і т.
Наші юристи проводять консультації з урахуванням знання проблем, з якими можуть зіткнутися субъектыхозяйственной діяльності.

України неправомірно були включені об’єкти інтелектуальної власності, що порушує Ваші права.