Як вибрати барометр, термометр

12-5-2018

Как выбрать барометр, термометр
Для того щоб визначити найкращий день для риболовлі, потрібно протягом 2-3 днів поспіль вимірювати атмосферний тиск, якщо показник, відображений приладом, буде приблизно однаковим день у день, то сміливо можна вирушати на риболовлю. Якщо ж протягом одного дня показник атмосферного тиску змінився в середньому на 7-8 пунктів, то вудку краще відкласти.
Також хочемо вам порекомендувати промышленное оборудование
Такі особи, як плотва, карась, щука і лящ мають міхур, який безпосередньо з’єднаний з зовнішньої водної середовищем через ротову порожнину, тому для вирівнювання тиску в міхурі їм потрібно дуже багато енергії, тому найменша зміна атмосферного тиску різко підвищує апетит водної рептилії і вона вирушає на пошуки їжі.
Ті ж водні особини, пузир яких розташований відокремлено, до них відносяться окунь і судак, мають не таку чутливу реакцію на зміни атмосферного тиску. Апетит у них підвищується, тільки при зростанні показника барометра, при його зменшенні ж апетиту у риби також практично не спостерігається: вона просто зникає в водної глибині.
Механічні. Також називають анероидными. Такий прилад являє собою коробку циліндричної форми з гофрованим підставою. В середині цього пристрою розташовується сильфон. Якщо атмосферний тиск підвищується, коробка стискається і тягне пружину, а при зниженні механізм виштовхує пружину тому. За рахунок зміни положення пружини показник на шкалі також піднімається або опускається.
Положення регулювального гвинта. При виборі механічного барометра потрібно особливу увагу приділити положенням регулювального гвинта. Він розташовується на задній кришці корпусу барометра. Найкращим варіантом є його розташування максимально ближче до отвору під нього. Якщо точності розташування цього механізму немає, то і правильної роботи вимірювального приладу чекати не варто.
Можливість калібрування та повірки. Будь-який навіть самий сучасний барометр вимагає первинної настройки, так званої повірки. Налаштувати новопридбаний прилад можна за свідченнями міської метеостанції. Повірка проводиться за допомогою гвинта, розташованого на задній кришці барометра. Крутити гвинт треба обережно, не більше ніж на 45 ° в обидві сторони, інакше можна пошкодити весь механізм.
оцінок: 0)