Як вибрати дренажний насос

Как выбрать дренажный насос
Якщо ви є щасливим власником заміського будинку або дачної ділянки, то вам не з чуток має бути відомо, наскільки важливими агрегатами є дренажні насоси. Вони не знаходяться в постійному використанні; разом з тим ситуації, в яких без дренажних насосів ну ніяк не обійтися, можуть виникнути в будь-який момент. Адже тільки вони можуть захистити підвальні приміщення і фундамент будинку від серйозних пошкоджень в результаті затоплення, оскільки осушення вручну займає багато часу.
Також хочемо вам порекомендувати дренажный насос
Це гідравлічне обладнання призначається для відкачування рідин різного ступеня забруднення. Для того, щоб осушити після паводку цокольний поверх або садову ділянку, відкачати воду з підвалу, басейну або відкритого водоймища, використовують дренажні насоси двох видів, що відрізняються по конструкції і принципу роботи – поверхневі і глибинні.
Перші встановлюються над водою, прямо біля водойми. У воду занурюється гумовий шланг, через який відбувається відкачування рідини. Щоб двигун не потрапила вода, поверхневі насоси мають спеціальний захист. Плюсом таких пристроїв є їх мобільність і простота в обслуговуванні; виникають неполадки насосного обладнання легко усуваються.
Занурювальні насоси сконструйовані таким чином, що можуть працювати під водою, самостійно її перекачуючи. Рідина всмоктується насосом через днище, на якому встановлюється фільтр для відділення занадто великих сторонніх частинок. Від таких пристроїв необхідно особливо надійна ізоляція електричних елементів. Працює насос досить тихо, проте для очищення та ремонту його потрібно буде щоразу витягати на поверхню.
Для того, щоб правильно вибрати дренажне обладнання з величезного розмаїття представлених на ринку моделей, потрібно враховувати потужність насоса і його продуктивність – тобто кількість рідини, яку він зможе перекачувати в одиницю часу. Для приблизних підрахунків потрібно визначити, скільки рідини потрібно відкачати з водойми і деякий час потрібно на цю роботу затратити. Виходячи з отриманих даних можна розрахувати необхідну продуктивність дренажного насоса.
При виборі дренажного насоса обов’язково уточнюйте ці дві характеристики – продуктивність і напір, вони мають бути зазначені у супровідних документах. Тоді ви купите саме той агрегат, який впорається з покладеними на нього завданнями, і при цьому не буде даремно витрачати електроенергію. Таким чином, ви зможете швидко ліквідувати наслідки затоплення в підвалі, підвалі або на садовій ділянці, забезпечивши собі і своїм близьким спокійне і комфортне проживання.