Як вибрати ip камеру?

0
207

Якщо Ви задумалися про установці системи відеоспостереження для забезпечення безпеки в якій-небудь сфері і Ви зробили вибір на користь хмарних систем, то перше питання, яке необхідно вирішити — це вибір обладнання. Слід зауважити, що не представляється можливим знайти універсальну камеру, яка буде підходити абсолютно для всіх цілей відеоспостереження. Перш ніж почати вибір моделі камери, необхідно визначитися в яких умовах буде працювати Ваше обладнання. Також необхідно звернути увагу на те, які завдання будуть поставлені для Вашої системи відеоспостереження.

Важливим фактором при виборі камери є місце її розташування. Якщо Ви плануєте встановити її межами приміщення, то слід вибирати моделі камер, які призначені саме для зовнішньої експлуатації. Вони будуть обладнані захисним корпусом, який буде оберігати камеру від різних несприятливих факторів навколишнього середовища. Якщо ж камера буде використовуватися в приміщенні, то тут, можливо, варто задуматися над формою пристрою. Найбільш придатною буде камера купольної форми. Такі камери легко підходять для будь-якого інтер’єру. Також скло, з якого виготовлений купол, буде виконувати захисну функцію для об’єктива. Якщо по формі камери Ваш вибір впаде на інший пристрій, то, найімовірніше, Вам необхідно буде ще підібрати кріплення для камери.

Далі слід визначитися з тимчасовим проміжком роботи камери відеоспостереження. Час доби, а також освітленість на території об’єкта відіграють важливу роль при виборі обладнання. Розглядаючи такі параметри, вибирають показники світлочутливості камери. Якщо система відеоспостереження буде працювати в режимі 24/7, то потрібно вибирати камеру з ІЧ підсвічуванням та оснащену об’єктивом з автодіафрагмою. Ну і, зрозуміло, про що не варто забувати — це дозвіл матриці. Чим вище цей показник, тим більш якісною Ви отримаєте картинку з камери.

Вибираючи марку камери, ми часто стикаємося з такою ситуацією, коли перед нами виявляються дві абсолютно ідентичні за виглядом і характеристиками відеокамери, але з різними назвами фірм-виробників. Така ситуація виникає через те, що велика частина китайських брендів виробляється на одному заводі. Що ж відбувається далі? А далі в ланцюжок включаються фірми посередники, які на обладнанні ставлять свій лейбл і видають такі камери за свою фірмову продукцію. Така схема зовсім не говорить про погану якість такої продукції. В більшості китайських камер використовується якісна японська електроніка. Це, зокрема, стосується матриці камери. Саме з допомогою цього пристрою, зображення, отримане з камери, перетвориться в електричний сигнал. Тому можна зробити висновок, що якість зображення в китайському обладнанні буде на високому рівні. Віддати перевагу дорогому бренду або китайському виробникові? Безумовно, вибір за Вами. Але не варто акцентувати увагу лише на марку обладнання. Як ми бачимо, є ще багато критеріїв, які відіграє досить важливу роль при виборі відеокамер.