Як вибрати книгу

Как выбрать книгу
Нещодавно я розмовляв зі своєю сестрою в Росії, яка народила вже другу дитину. Вона скаржилася мені на те, що їй стало дуже нудно жити в ролі мами, і тому другий дитина, напевно, буде останнім. Мене зацікавила ця проблема, і її рішення, напевно, почасти було знайдено. Кращий засіб від нудьги – це хороша книга, яка дозволить розкрити себе внутрішньо, зробить повсякденне життя більш насиченим і багатше.
Також хочемо вам порекомендувати новогодние скидки книги
Щоб прогулянка за покупками перетворилася в щось більше, ніж просто закупівля продуктів харчування, рекомендую заглянути по дорозі в книжковий магазин. На полицях книжкових магазинів представлений деколи просто неймовірний вибір. Визначитися з вибором при такій кількості — дуже складно, особливо, якщо не знати деяких тонкощів книжкових продажів. Знання цих тонкощів допоможе самостійно зробити правильний вибір і купити книгу, яка розвіє атмосферу рутини.
У м’яких обкладинках розставлені на полицях детективи і романи від популярних авторів, які пишуть для жінок. Такі книги не виставляються особливо на увазі, так як це особливий вид популярної літератури, на який завжди є попит. Та й у кожного читача є свій улюблений письменник. Не перестають радувати своїх шанувальників новинками: Дар’я Донцова, Тетяна Грамаш, Устінова, Адвокат, Тетяна Полякова та інші майстри детективного жанру. Можна почати читати абсолютно з будь-якої книги. Новинки, як правило, виставляються на перші місця, хоча і самі консультанти вже важко сказати, що з представленого на полицях є новинками.
Це виглядає досить смішно. Коли я працював консультантом в Буквоеде, одна дівчина, в жовтій міні-спідниці, зовсім розгубилася з вибором. Тоді, я її запитав, що вона шукає. З її відповіді, я зрозумів, що дівчині цікавий особливий жанр, де кров і насильство. Ну що ж, це бажання читача. І я її провів у відділ жіночої літератури, де можна було виконати її бажання.
Для людей, які не орієнтуються, яку книгу вибрати, є розділи, де представлені книги в двох категоріях російської та іноземної. Тут представлені популярні видання для вузького кола читачів. Безліч новинок з Азії представлені на окремому стелажі. Є спеціально відведений зал для книг на тему фантастика, і книги, по яких були зняті фільми. Якщо Вам сподобався фільм, знятий за якимось твором, спробуйте прочитати книгу, книга завжди набагато цікавіше.