Як вибрати книгу в подарунок

Как выбрать книгу на подарок
Як часто сьогодні люди дарують один одному паперові видання в палітурці? Мабуть, досить рідко. Якщо ще 20-30 років тому багато хто щиро вважали, що книга — найкращий подарунок, то сьогодні це сприймається з іронією. Можливо, так відбувається тому, що людям стало складно підібрати дійсно відповідний примірник для вручення другу, колезі або родичу. У цьому випадку варто скористатися простими порадами.
Також хочемо вам порекомендувати новогодние скидки книги
Жанри і напрями. Буває й таке, що людина не читає нічого, крім історичних романів, трилерів або детективів. Знаючи про таке пристрасть, можна легко підібрати підходящу книгу. Якщо дарувальник не впевнений в тому, що він добре розбирається в обраному жанрі, то краще всього звернутися за допомогою до консультанта в магазині або до відгуків про тому чи іншому виданні, що сьогодні знайти досить легко.
Країна. Іноді людина готовий читати все підряд, але тільки якщо ці книги написали автори з якоїсь однієї країни. Так, нерідко зустрічаються любителі англійської літератури, які при цьому абсолютно байдужі до японської. Або любителі індійської прози, які не розуміють, як можуть подобатися американські автори. На основі цього також цілком можна вибрати книгу в подарунок.
Професія. Фанати своєї професії весь час намагаються вдосконалюватися в ній, дізнаватися щось нове, щоб потім застосувати це на практиці. Так, юристам напевно сподобаються піднесені в подарунок праці А. Коні; індивідуальним підприємцям, які мріють про розширення бізнесу, — твори Б. Гейтса або Д. Трампа; а тим, хто мріє стати асом в діловому і побутовому спілкуванні — Д. Карнегі і А. Піз.
Книгу треба розкрити і розкласти на шматку тканини, а потім обвести, додаючи праворуч і ліворуч по 5-7 див. Зайву тканину загинають до середини, щоб вона облягала обкладинку видання, і міцно зшивають зверху і знизу. Тепер з лицьової сторони можна пришивати декор — ґудзики, тканинні літери (наприклад, напис «моя улюблена книга»), пір’ячко, тасьму і т. д. Якщо такий чохол зробити з матеріалу стрейч, то його потім можна буде надіти на інший екземпляр.