Як вибрати кожух для камери відеоспостереження?

0
245

Кожухи, як і будь-яке інше обладнання або його складові, володіють певними характеристиками. Звичайно ж, для того, щоб визначитися з кожухом, в першу чергу, потрібно здійснити вибір самої камери відеоспостереження і визначити параметри, якими повинен мати захисний кожух. Ну а параметри вже потрібно розглядати, виходячи з умов функціонування системи видеоаблюдения.

Отже, що стосується типу відеокамери, то всі пристрої діляться на модульні камери, корпусні та IP камери. Яку камеру б Ви не вибрали, кожна з них буде володіти індивідуальними конструктивними особливостями. Найголовніше, що необхідно врахувати при виборі термокожуха, це його внутрішній об’єм. Простір має бути достатнім для того, щоб розмістити в ньому камеру і об’єктив, а іноді і трансфокатор.

Кожухи, які підбираються під модульні (безкорпусні) камери відеоспостереження, як правило, мають невеликий розмір. Досить часто в кожусі для таких відеокамер передбачений внутрішній кронштейн для її установки. У тих випадках, коли кожух досить невеликого розміру, навіть немає потреби в наявності нагрівального пристрою, так як цілком достатньо того тепла, яке виділяє сама камера при роботі.

При виборі кожуха для корпусних камери відеоспостереження необхідно велику увагу приділити розміром кожуха. Для цього потрібно правильно розрахувати внутрішній об’єм, в залежності від того, які ще пристрою будуть знаходиться всередині крім самої відеокамери. Часто розміщується не тільки камера з об’єктивом, а ще й трансфокатор.

При підборі термокожуха для IP камер існують деякі особливості. Необхідно враховувати деякі конструктивні деталі IP-камер. Що стосується температури використання ip камер відеоспостереження, то вона на порядок вище ніж у CCTV-камери. Тому, система обігріву повинна бути більш ефективною. В цілому, при підборі кожухів для різного устаткування потрібно враховувати всі необхідні деталі кожного з видів. Також не варто забувати про харчуванні камери. Існує велика кількість моделей термокожухів, де є вбудований джерело живлення, що дозволяє отримати кілька напруг живлення, які можуть бути подані на камеру.