Як вибрати кухні

Как выбрать кухни
Отже, почнемо з модульної кухні. Це комплект готових елементів меблів, виконаних в одному стилі і передбачають їх установку в різних комбінаціях. Приклади такої кухні Ви побачите в наших салонах. Вони виконані в різній стилістиці і підійдуть як для маленької квартири, так і для просторого будинку. Перевага цього варіанту в тому, що Ви економите масу часу, оскільки кухня вже готова і єдине чого вона вимагає — це установки.
Також хочемо вам порекомендувати кухни
Індивідуальність — це насамперед родзинка, а як відомо, родзинку кожен створює самостійно ? В такому випадку можна вибрати матеріал для всіх елементів кухні: стіна, побутову техніку та максимально заповнити простір потрібними поличками, шафками, а також створити особистий дизайн. Наш дизайнер повністю контролює процес виготовлення, після чого кухню приносять Вас додому і встановлюють на місці.
Якщо ж Ви до кінця не розумієте, чого саме хочеться душі, спробуйте спроектувати кухню самостійно. Як це зробити? Сьогодні Інтернет наповнений масою онлайн-конструкторів для віртуальної планування. Але будьте готові до того, що макет буде зразковим, оскільки абсолютно точно відтворити бажане не вийде, так як меблі і техніка все одно будуть іншими.
Краще всього, коли кухня поєднується з усім іншим в будинку. Ясна річ, що кухня стилі classic не буде поєднуватися з квартирою в стилі modern. Зверніть увагу на деталі, адже саме з них можна створити цілісну і затишну атмосферу приміщення. Тут же в наш «оркестр ремонту» можуть вступити дизайнери. Вони подивляться і запропонують, як зробити так, що б у підсумку все заграло в потрібній тональності ? Колірна гама стін, кількість відкритих і закритих полиць, освітлення і т. д. Nicolas надає високоякісний сервіс для своїх клієнтів. Плюс — дуже зручно купувати все в одному місці: меблі, столову групу, аксесуари і навіть вбудовану техніку. Так буде легше і правильні витримати стилістику та актуальні розміри.
Існує ще одна основна відмінність усіх кухонь — це матеріали. Корпус роблять з ДСП, МДФ та дерева. Кожен варіант по-своєму цікавий. Різне якість обумовлено різною ціновою політикою. Nicolas використовує для своїх кухонь тільки якісне ДСП європейської компанії Egger. Унікальна система еврозапила на нашому німецькому верстаті, дозволяє прослужити Вашій кухні в рази довше, оскільки система поклейки робить плиту ДСП абсолютно вологостійкої! Не менш важлива фурнітура. Ми рекомендуємо австрійську фурнітуру Blum, надійність і функціональність якої перевірена нами особисто. В цілому, підбору матеріалу варто приділити досить багато часу і уваги, адже від їх якості залежить Ваше подальше спокій.