Як вибрати насоси

12-11-2018

Как выбрать насосы
Мокрий тип насосів (в якості мастила перекачиваема рідина) – використовуються в системі опалення приватних будинків та квартир оскільки вони практично безшумні. Також майже всі сучасні насоси надають можливість керування швидкості перекачування рідини (можна вибирати швидкість подачі теплоносія в системі), як правило, 3 режими роботи, що робить експлуатацію адаптивної, набагато економніше і комфортніше. Лідерами на ринку є такі бренди як Wilo, Grundfos, DAB. Ці насоси дуже добре себе зарекомендували за роки експлуатації в усьому світі.
Також хочемо вам порекомендувати https://dosingtech.com.ua/ru/
Сухий тип насосів – являє собою насосну частина і електродвигун з крильчаткою, яка розташована на валу в герметичному корпусі, у цих насосах відсутній контакт з перекачуваною рідиною. Такі насоси відрізняються більшою потужністю, але великим шумом при роботі, що робить неможливим їх використання в приватному секторі. Найпопулярнішими і надійними брендами на сьогодні є Grundfos, Wilo, Ebara, але вибрати циркуляційний насос можна серед обилилия інших торгових марок.
Для обивателя по даній формулі дуже важко розібратися що до чого. Прийнято вважати, що на 10 метрів довжини циркуляційного контуру потрібно приблизно 0,6 метра висоти подачі насоса. Тобто, якщо у вас довжина всієї системи опалення 100 метрів, то вам необхідна висота подачі циркуляційного насоса 100/10*0,6=6 метрів. Ці розрахунки сильно спрощені, так як правильні розрахунки включають в себе всі кути й повороти трубопроводу, силу тертя теплоносія і різний діаметр труб в системі опалення. У більшості випадків таке ускладнення не сильно вплине на коректність вибору обладнання і роботи системи в цілому.
У нашому магазині представлений не весь асортимент насосів, який ми можемо Вам запропонувати, тому просимо звертатися по телефону, поштою або за допомогою бланка «замовити консультацію». Так само просимо зауважити, що крім циркуляційних насосів ми можемо Вам запропонувати практично все, що стосується опалення та водопостачання. Крім товарів і послуг ми співпрацюємо з кваліфікованими майстрами, які можуть допомогти вирішити будь-які завдання в цій сфері.