Як вибрати ноутбук

7-2-2019

Коли звичайний покупець приходить у магазин, як правило, в першу чергу при виборі ноутбука вона звертає увагу на його зовнішній вигляд: дизайн, колір, стиль і т. п., не звертаючи особливої уваги на його технічні характеристики. Безумовно, всі люди люблять красиве, але зазвичай за гарний вигляд ноутбука ми змушений необгрунтовано переплачувати чималі гроші. Будь ласка, враховуйте цей момент. Зазвичай на ціннику біля кожного ноутбука є технічні характеристики, на які потрібно орієнтуватися при покупці. Зараз ми коротко пояснимо, що ж вони означають. Ми рекомендуємо вам macbook pro, якість і дизайн на вишем рівні. Хочемо порекомендувати купити ноутбук бу на сайті https://pc-digger.com/products/category/laptops-bu

Екран

Мабуть, один з найголовніших показників обраного ноутбука. Вибирайте ноутбуки з діагоналлю не менше 15,6 дюймів. Такі екрани оснащені потужним дозволом від 1366х768 точок. Зазвичай більшість ноутбуків мають саме такі параметри. Ноутбуки з діагоналлю 17,3 дюймів виглядають солідніше, але при цьому їх вага більше своїх менших побратимів, тому враховуйте цей момент. Якщо ви хочете великий екран, то можна придбати окремий монітор до ноутбука.

Процесор

Процесор-це те, без чого неможливе» життя » вашого ноутбука. В даний час на ринку представлені процесори двох компаній: AMD і Intel. Досі користувачі ноутбуків сперечаються, хто ж з виробників краще. У процесорів на базі AMD є одна незаперечна перевага – більш доступна ціна в порівнянні з конкурентом, зате процесори на базі Intel мають кращу продуктивність і менше нагріваються.

Якщо ви збираєтеся виконувати на ноутбуці типові завдання, то двоядерного процесора вам цілком вистачить. Якщо ж ви націлені на більш серйозну роботу, то зверніть увагу на чотирьохядерні процесори.

Трохи про частоту процесора. Чим вона вища, тим ноутбук працює спритніше. Це особливо важливо, якщо перед вами стоїть безліч складних і різноманітних завдань, які ви повинні вирішити за допомогою вашого настільного друга.

Оперативна пам’ять

Чим більше «оперативка», тим швидше буде працювати і сам ноутбук. Мінімальний обсяг «оперативки» становить 2 Гб, яких буде цілком достатньо для нормальної роботи. Якщо ноутбук купується для більш складних завдань, обсяг оперативної пам’яті повинен бути не менше чотирьох Гб.