Як вибрати охоронні системи

Как выбрать антикражные системы
Протикрадіжне обладнання для магазинів працює наступним чином – на товар кріпляться захисні датчики і етикетки, і при несанкціонованому виносі його з магазину, спрацьовує сигналізація на охоронних воротах. При покупці, захисні датчики знімаються противокражным знімачем, а етикетки деактивуються деактиватором для етикеток.
Також хочемо вам порекомендувати антивор
Для захисту одягу (там, де не потрібно захищати металізовані поверхні), частіше використовують радіочастотні системи, так як вони більш дешеві.
Яка ширина проходу який необхідно захистити.
Різні протикрадіжні ворота працюють на різній ширині проходу). Частіше для роботи охоронної системи необхідно 2 стійки, приймач і передавач. Також бувають моно системи, здатні працювати по 1 стійці.
Два способи захисту товару, одноразові охоронні етикетки або багаторазові протикрадіжні датчики. Одноразові етикетки, (радіочастотні етикетки або акустомагнітні етикетки), порівняно меншого розміру, менш помітні на товар, але і спрацьовують гірше противокрадіжних датчиків. Спосіб кріплення клей, нанесений на одну сторону етикетки. Протикрадіжні датчики багаторазові, краще спрацьовують на протикрадіжні ворота, але мають більший розмір.
Важливо: Основною відмінністю радіочастотних систем від акустомагнитных систем вважається те, що одноразові етикетки і багаторазові датчики в радіочастотних системах НЕ ПРАЦЮЮТЬ на металізованих поверхнях ( фольга, метал, і т.
Великим вибором захисних етикеток: за кольором, формою і розміром.
Жорсткі датчики, можуть використовуватися багаторазово і мають високий % спрацювання.
Радіочастотні системи встановлюють на виході і на касових проходах.
Не можна захистити широкі проходи (не більше 1, 5м на етикетку). У разі великих проходів необхідно додавати стійки.
Застосовуються: супер і гіпермаркети, аптеки, магазини парфумерії, одягу, спорттоварів, побутової техніки, госп.
Акустомагнітні етикетки спрацьовують на фольгованих, металізованих поверхнях.
Протикрадіжні системи акустомагнитной технології мають найвищий відсоток спрацювання (понад 97%), і мають високу завадостійкістю.
Частота, в якій працюють акустомагнітні протикражні системи менше за інших реагує на перешкоди.
Можливість установки стійок на ширину проходу до 2, 8 метра.
Застосовуються: супер і гіпермаркети, аптеки, магазини парфумерії, магазини одягу, магазини спорттоварів, побутової техніки, господарські магазини, ін.