Як вибрати робот пилосос

Как выбрать робот пилесос
бездротовий пилосос для сухого прибирання. Як і всі роботи, прокладає найкращий маршрут для очищення приміщення, вибирає прибиральний режим. Починає очищення з всмоктування в себе великого сміття, а потім вже прибирає пилові частинки, шерсть, волосся та інші дрібні порошинки. Такий робот не забуває «заглядати» під меблеве простір і очищати важкодоступні місця.
Також хочемо вам порекомендувати неплохой выбор здесь
пилосос-робот для вологого прибирання. Цей агрегат не тільки «полює» за сміттям і пилом, але і, розпорошивши миючий розчин, вимиває поверхні, а потім всмоктує в себе забруднену воду. Так само як і пилосос для сухого прибирання, самостійно розраховує маршрут і визначиться з режимом прибирання. Варто додати, що миючий робот-пилосос в процесі прибирання всмоктує в себе майже всі бактерії і мікроорганізми, що зустрічаються на його шляху.
робот з функцією комбінованої прибирання (сухого та вологого) в принципі не миє підлогу (щоб вам не розповідали в магазині). Він здатний тільки на вологе прибирання. Така волога очистка проводиться ним за допомогою спеціальної серветки, яка кріпиться до корпусу пилососа. Як тільки серветка забруднюється, знімаємо її, вимиваємо і кріпимо знову. Якщо ви не заперечуєте періодично вставати з дивана, промивати серветку і знову – на диван, то цей пилосос прекрасний вибір.