Як вибрати відеореєстратор для авто

Как выбрать видеорегистратор для авто
А першу чергу, реєстратор повинен мати надійне кріплення. Буває кріплення на клейку стрічку і на присоску. Обидва кріплення досить надійні, однак відеореєстратор на присоску можна легко знімати і забирати з собою. А от стрічка не призначена для таких випадків. При високих температурах стрічка може відклеюватися, після чого приліпити її на розпечене скло буває не можливо. А ось реєстратор на присоску відмінно переносить високі температури і мороз.
Також хочемо вам порекомендувати https://auto.today/news/11281-kak-vybrat-videoregi
За типом фіксації відео найпоширенішими стали відеореєстратори, які записують інформацію на флеш-карту. Вони мають одну камеру і мікрофон. Чіткість відеозапису у них залишає бажати кращого, та і знімається тільки панорама перед автомобілем. Зате такі відеореєстратори мають невелику вагу, портативні, мають великий термін служби. Записуються від прикурювача і коштують не дорого.
Більш дорогими вважаються відеореєстратори на основі GPS. Такі встановлюються на лобовому склі, а також ззаду. Їх більш чітке зображення. Крім того ці відеореєстратори дають інформацію про координати автомобіля, дозволяють розгледіти навіть дрібні деталі сусідньої машини, фіксують швидкість руху і т. д. Їх монтаж простий, але і коштують вони на порядок дорожче.
Найдорожчими є професійні відеореєстратори, які являють собою систему камер, мікрофонів, пов’язаних в єдиний блок. Цей прилад дає огляд з усіх боків і має картинкою понад чіткості. Фіксуються найменші рухи. У ньому присутній GPS, а відповідно фіксуються координати транспортного засобу і швидкість руху. А також інші показники, які скидаються на спеціальний носій.
Швидкість відеозапису показує, наскільки часто зберігається картинка з екрану. Для відео вона повинна бути не менше 24 кадрів в хвилину. Чим вище ця частота, тим якісніше і чіткіше буде зніматися відеокартинка. Деякі виробники відособлюють відеореєстратори функцією режиму паркування. Саме такий за рахунок зменшення швидкості відеозапису може знімати всю ніч безперервно, не перевантажуючи пам’ять.
Місце фіксації. Велика частина відеореєстраторів фіксує файли на картки пам’яті: SD або micro SD. Карти пам’яті можуть бути різними за обсягом від 2 до 64 Гб. Все залежить від параметрів камери. Для економ камери карти в 2 Гбт може бути достатньо, а для моделей з високою якістю і швидкістю зображення буває потрібно більше місця. Стандартним вважається об’єм 8 Гб.