Захист майна з допомогою прихованого відеоспостереження

0
117

Як багатьом відомо, приховане відеоспостереження регулюється законодавством. Тому, багато хто часто задають питання, наскільки законною є встановлення прихованих камер відеоспостереження. Зрозуміло, якщо прихована відеокамера знімає в квартирі або будинку, який знаходиться у власності користувача і під об’єктив не потрапляє приватне життя оточуючих, то таку установку можна виробляти. Але якщо прихована відеокамера встановлюється з метою моніторингу за нянею або робітниками, то тут вже питання законності присутній, так як спостереження буде вестися за сторонніми людьми.

Перед установкою прихованого відеоспостереження слід розглянути наступні моменти:

  • монтаж камер повинен бути проведений таким чином, щоб в їх огляд ніяким чином не потрапляли сторонні люди або майно;
  • у тому випадку, якщо приховане відеоспостереження бажає встановити, наприклад, керівництво в офісному приміщенні, то без письмової згоди всіх співробітників тут не обійтися. Крім того, в офісі необхідно обов’язково розмістити табличку з інформацією про те, що ведеться відеоспостереження.
  • законодавчо заборонено встановлювати приховані камери відеоспостереження в побутових приладах. Але можлива установка таких пристроїв, наприклад, в дверному отворі, стіни, відкоси, стелі й дверях.
  • приховані камери відеоспостереження можуть бути з корпусом або бескорпусными, останні мають більше варіантів монтажу. Але якість відеозображення в таких відеокамерах поступається корпусним пристроїв.

Місце встановлення прихованої камери відеоспостереження також має важливу роль. Грамотний підхід в розміщенні пристрою забезпечить дійсно приховане відеоспостереження, невидиме для очей оточуючих. Мініатюрні камери відеоспостереження характеризуються малими габаритами і зручним функціоналом.

Для того, щоб пристрій було повністю непомітним, необхідно забезпечити приховане розташування не тільки відеокамери, але і кабельним з’єднанням. Тому, в деяких випадках користувачі воліють бездротове обладнання. Такі пристрої мають безліч переваг. В першу чергу, їх легко встановлювати, при цьому немає істотних обмежень у їх місцезнаходження.

Для того, щоб була можливість вести відеоспостереження в темний час доби, слід подбати про наявність ІЧ-підсвічування. Зараз можна зустріти іч-підсвічування, наприклад, у вигляді болта або номера квартири. Вона не видима для людського ока, а такий вид не приверне увагу оточуючих. Загалом, якщо у вас виникло бажання встановити систему прихованого відеоспостереження, перше, на що слід звернути увагу, — це законодавчі обмеження. Якщо перешкод не виявлено, то тоді можна приступати до підбору обладнання та його встановлення.