Земляни зможуть здійснити віртуальну екскурсію на мкс

0
11

Незважаючи на стрімкий розвиток космічного туризму для більшості жителів землі подорож в космос ще довго залишиться недосяжною мрією. Лише деякі сучасні космічні туристи мають можливість всього на кілька хвилин відчути «принадність» невагомості і спостерігати в ілюмінатор тільки невелику частину космічного простору.

Однак для шанувальників космосу в найближчому майбутньому з’явиться можливість здійснити детальну віртуальну екскурсію на міжнародну космічну станцію. Компанія felix&paul studios в ході реалізації проекту, присвяченого дослідженню космосу, приступила до зйомок 3-го і 4-го епізодів серіалу «дослідники космосу: досвід мкс».

Під час роботи над черговими серіями буде використано унікальне обладнання: камера z-cam v1 pro, споряджена дев’ятьма датчиками, яка закріплена на роботизованій руці-маніпуляторі canadarm2. Спеціально розроблена для проекту камера дозволить знімати «околиці» мкс і надасть глядачам тривимірне зображення з роздільною здатністю 8к космічного простору, видимого зі станції.

Камера z-cam v1 pro пристосована для роботи в умовах відкритого космосу і здатна витримати критичні перепади температури від мінус 155 до плюс 121 градуса цельсія, а також працювати в умовах жорсткого ультрафіолетового випромінювання. Роботизована рука-маніпулятор canadarm2 допоможе камері провести зовнішню зйомку і побачити глядачам космічні краси очима астронавтів, які перебувають на мкс.

Для перегляду чергових серій «дослідники космосу» буде потрібно гарнітура віртуальної реальності rift, quest і quest 2. Кадри, зняті під час польоту на висоті 250 миль над землею зі швидкістю 17 500 миль на годину, дадуть глядачам можливість побачити нашу планету, а також складну роботу астронавтів на станції. Фільм вийде вже до кінця поточного року.

Time