Зовнішня камера відеоспостереження з високою чіткістю

0
254

Системи відеоспостереження можуть встановлюватися в самих різних умовах. Також і вимоги до результату отриманого зображення можуть відрізнятися. Часто виникає необхідність вести моніторинг за об’єктом, який розташований на великій відстані від самої камери відеоспостереження. Якщо знадобиться при такому розташуванні докладно розглянути картинку, щоб побачити якісь дрібні деталі, то для здійснення такого завдання, потрібні камери з високою чіткістю.

Загалом, всі камери відеоспостереження для зовнішнього використання оснащені захисним корпусом. Це дозволяє захистити обладнання від впливу негативних факторів навколишнього середовища. Такі камери мають внутрішній нагрівальний елемент, що дає можливість справно працювати камері при різних температурних режимах. Деякі камери поміщаються в окремий термокожух, наприклад, модульні камери відеоспостереження.

Робота відеокамери залежить від виду об’єктива, яким вона оснащена. Чим більше буде фокусна відстань обладнання, тим більш віддалений об’єкт зможе фіксувати камера. Якщо цей показник буде занадто маленьким, то відстань навіть до 5 метрів буде критичним для того, щоб детально розглянути зображення. Існують різні види об’єктивів для камер. Від того, який об’єктив буде підібраний для відеокамер, будуть відрізнятися їх характеристики, а також різним буде якість одержуваного зображення.

Для того, щоб отримати зображення з високою чіткістю, незалежно від того, в який час доби відбувається зйомка, потрібно використовувати обладнання з високим дозволом. У цьому плані добре себе зарекомендували чорно-білі камери. Багато з них можуть працювати в повній темряві. З-за того, що рівень освітленості змінюється в залежності від часу доби, щоб рівень світла був достатнім для влаштування в нього вбудовується автоматичний електронний затвор або застосовується об’єктив, у якого регулювання діафрагми здійснюється автоматично.

Зовнішні камери відеоспостереження також мають додаткові функції, які сприяють поліпшенню якості зображення, наприклад, широкий динамічний діапазон. З допомогою нього камера може знімати в темряві і розширювати рівень світлочутливості. Звичайні ж камери, при таких умовах, зможуть передати тільки чорну картинку. Також такі моделі камер доповнюють іншими корисними функціями. Наприклад, шумозаглушення — це здатність відділяти необхідне зображення від випадкових перешкод.

Гарна якість зображення може бути отримано тільки з використанням обладнання з високим дозволом. Сучасні моделі таких камер можуть передавати зображення без стиснення по коаксіальному кабелю. З допомогою таких пристроїв можна отримати зображення з високим дозволом, хорошим рівнем деталізації картинки. Такі камери значно перевершують звичайне обладнання, тому вибір користувача завжди падає в їх бік.