З’явилися дані про відеокарту gigabyte radeon rx 6600 eagle з 8 гб пам’яті gddr6

0
15

В інтернеті з’явилися перші зображення майбутньої відеокарти amd radeon rx 6600 виробництва компанії gigabyte. З них можна дізнатися, що amd працює над новою версією архітектури rdna 2 на урізаному графічному процесорі navi 23.

Це перший варіант карти rx 6600 не xt. Вперше можна познайомитися з її дизайном і упаковкою. Карта займе в системному блоці два слоти і охолоджується трьома вентиляторами. Вона дуже довга, на задній панелі є виріз для викиду гарячого повітря. Застосовується алюмінієвий радіатор з ребрами і кілька теплових трубок. Для підключення монітора є два роз’єми hdmi і два displayport.

Етикетки на коробці говорять про пам’ять gddr6 8 гб, що робить карту придатною для ігор на роздільній здатності 1080p. Для живлення застосовується один 8-контактний роз’єм pci-e.

Тут повинен використовуватися графічний процесор navi 23 xl з 28 обчислювальними блоками, що означає 1792 потокових процесора. Ще тут є 32 мб infinity cache і шина пам’яті 128 біт. Пропускна здатність складе 256 гб/с.

Якщо використовувати карту для майнінг, продуктивність при видобутку ефіру буде 27 mh/s. У бенчмарку 3dmark time spy вона набрала 7805 балів. Це робить її конкурентом моделі geforce rtx 3060.

Рекомендована роздрібна вартість може становити $299 — $329, хоча в даний час ці значення можуть викликати тільки посмішку. В реальності в магазинах карти коштують в два з гаком рази дорожче. У продаж вона може надійти вже у вересні.