З’явилися перші зображення виходить скоро планшета samsung galaxy tab a8

0
14

Перша інформація про планшети samsung galaxy tab a8 з’явилася ще у вересні. Через пару тижнів можна було познайомитися з ключовими характеристиками. Це буде недорогий планшет з екраном lcd розміром 10,5 дюйма за ціною приблизно $260.

Надходження пристрою в продаж все ближче і відомий інсайдер еван бласс демонструє перші офіційні зображення планшета. Тут застосовується екран з роздільною здатністю 1920 х 1200 пікселів з частотою оновлення 60 гц, а по сторонах у нього чотири динаміки dolby atmos. Є роз’єм для навушників, usb-c і корпус з алюмінію.

Всередині розташовується система на чіпі unisoc tiger t618, що відомо з результатів тестування в geekbench. Цих результатів навіть два, для планшетів тільки з wi-fi (sm-x200) і lte (sm-x205).

Судячи з інформації від виробників комплектуючих, промислове виробництво планшета стартує в середині грудня, а більш дорогі моделі tab s8+ і s8 ultra з екранами oled почнуть виробляти в кінці січня. Відповідно, початку продажів можна чекати в січні або в лютому.