З’явилися результати тестів ігрової консолі steam deck

0
14

Стали доступними перші результати тестів портативної ігрової консолі steam deck в декількох іграх категорії aaa і кіберспортивних іграх. Швидкість перевіряли на комплекті для розробників, який близький до остаточних специфікацій, однак у роздрібного продукту швидкість може бути навіть краще.

Steam deck є однією з найбільш цікавих портативних консолей, яка буде працювати на steam os, але можна встановити і windows. Тут застосовується 4-ядерний apu amd van gogh з вісьмома потоками команд і номінальною тактовою частотою 2,4 ггц. У режимі розгону частота буде досягати 3,5 ггц. Буде застосовуватися графіка amd rdna 2 з 8 обчислювальними блоками (512 потокових процесорів) на частоті 1,6 ггц. Продуктивність процесора складе 1,6 tflops в fp32, що перевершує можливості xbox one і playstation 4.

Пристрій володіє 7-дюймовим екраном lcd з роздільною здатністю до 1280 х 800 з частотою 60 гц в портативному режимі і до 8k/60 гц або 4k/120 гц в режимі док-станції. Тести проводилися в портативному режимі на системі steam os 3.0.

У shadow of the tomb raider в середньому було 36 кадрів/с на високому рівні якості. При зниженні якості графіки можна домогтися 60 fps на натуральному дозволі. На швидкості 30 fps ніяких пригальмовувань не зафіксовано.

В doom eternal на середніх налаштуваннях було близько 60 fps, при підвищенні якості графіки швидкість впала до 46 fps, але плавність залишилася на високому рівні. У dota 2 в меню можна отримати 140 fps, але на найвищих налаштуваннях графіки в грі значення падає до 47 fps. При низьких налаштуваннях в грі отримано 80 fps.

Cyberpunk 2077 видала близько 20-30 кадрів/с на максимальних налаштуваннях. Температура в іграх становила близько 43 °c на зворотному боці пристрою і 29 °c близько важелів. За 3 години батарея розрядилася зі 100% до 46%. Це означає, що пристрій може працювати 4-5 годин.

Нещодавно стало відомо, що steam deck можна використовувати в якості контролера для комп’ютерних ігор на windows. Поставки почнуться в грудні для тих, хто зробив попереднє замовлення в перших рядах. Базова версія коштує $ 399.