Основні переваги та області застосування відеоаналітікі

0
10

Попит користувачів на використання відеоаналітікі досить високий. Існує безліч компаній-розробників системи яких успішно використовуються для відеоспостереження і забезпечення безпеки на об’єкті. Головною перевагою використання відеоаналітікі є те, що з’являється можливість без участі людини автоматично здійснити відбір метаданих із загального потоку відеоданих. Звичайні системи відеоспостереження, зрозуміло, не здатні впоратися з таким завданням. Метадані, які отримані за допомогою відеоаналітікі можуть бути використані для виконання певного пошуку в архівних записах, надсилання повідомлень та збору статистичної інформації.

Використання відеоаналітікі дає можливість скоротити витрати на відеомоніторинг. У системі відеоспостереження з використанням відеоаналітікі зменшується рівень впливу людського фактора у виявленні певних моментів, а також скорочується час реагування на ту чи іншу подію. За допомогою фільтрації вей інформації, отриманої з камер відеоспостереження, можна значно скоротити навантаження на канали зв’язку та архіви.

Система відеоаналітікі має деякі проблеми в своєму функціонуванні. Головним недоліком є те, що досить часто трапляються помилкові спрацьовування. Таку проблему можна з часом вирішити з допомогою поліпшення алгоритмів відеоаналізу. Ще одним недоліком можна назвати ціну впровадження відеоаналітікі.

Основні переваги та області застосування відеоаналітікіУ зв’язку з досить гарним рівнем ефективності систем відеоаналітікі ми можемо зустріти її застосування в самих різних областях. Системи відеоспостереження з функціями відеоаналітікі використовуються в громадському транспорті. Прикладом такого застосування є: підрахунок кількості пасажирів, виявлення людей в заборонених місцях, виявлення залишеного без нагляду будь-якого предмета, розпізнавання номерних знаків транспортних засобів. Напевно багато хто чув про такий проект, як безпечне місто. Це ще один варіант використання відеоаналітікі. Безпечний місто — це програмний комплекс, який за допомогою системи відеоаналітікі дозволяє швидко відреагувати на різні неординарні ситуації, а також сприяє їх своєчасному вирішенню.

Видеоаналитика дозволяє забезпечувати безпеку на території промислових підприємств, у тому числі з високим рівнем небезпеки. Системи відеоспостереження дозволяють контролювати периметр об’єкта, виявити вогонь або дим, контролювати роботу персоналу.

В торгових і банківських установах також має місце застосування відеоаналітікі. У фінансових організаціях, кафе видеоаналитика допомагає підрахувати кількість клієнтів, проаналізувати черзі на касі і ін Крім цього, у сфері розваг та спорті видеоаналитика потрібна для підрахунку кількості відвідувачів або вболівальників, для виявлення великого скупчення людей або виникнення бійки серед присутніх.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here