Бездротове ip відеоспостереження

0
109

Системи відеоспостереження призначені для забезпечення безпеки та здійснення контролю на різних об’єктах. Перед такими системами можуть ставиться досить різноманітні завдання. Але для того, щоб все правильно функціонувало, необхідно раціонально підійти до вибору обладнання.

Бездротове ip відеоспостереження — це оптимальний варіант для тих випадків, коли немає можливості підключити пристрої шляхом прокладки кабелю. На практиці досить часто бувають випадки, коли камери знаходяться у важкодоступних місцях, наприклад, якщо камера розташована на великій відстані від усієї системи відеоспостереження. Це викликає масу труднощів і збільшує вартість монтажу в цілому. У таких випадках питання вирішується за допомогою бездротових камер відеоспостереження.

Система бездротового ip відеоспостереження працює шляхом передачі даних за допомогою wi-fi. Такий процес можливий за рахунок того, що ip камера має вбудований wi-fi модуль. Як правило, вартість таких камер трохи вище, але зате відсутність кабелю ніяк не впливає на якість переданого зображення. Така технологія дозволяє камері передавати зображення безпосередньо. Камери wi-fi працюють від електромережі, але існують моделі, які оснащені акумуляторами. Бездротові камери відеоспостереження передають зображення на відеореєстратори, ПК, планшети, смартфони та інші пристрої. Для того, щоб мати можливість підключити відразу кілька камер відеоспостереження використовують роутери (маршрутизатори). Надійність роботи wi-fi-камер анітрохи не менше ніж провідна технологія.

Одним з переваг wi-fi-камер відеоспостереження є зручність монтажу і експлуатації. Вони виручають в тих випадках, коли прокласти кабель не представляється можливим. Ще одним важливим фактором є мобільність такого обладнання. Якщо не сподобалася картинка з камери, яка була розташована у певному місці,то її положення можна з легкістю змінити. За рахунок таких переваг бездротові системи відеоспостереження досить часто знаходять місце застосування на різних об’єктах.