Інноваційне відео пристрій на сонячних батареях

0
329

Виробник Sensera розробив новинку у світі технологій — пристрій МС-60, яке об’єднує в собі відеореєстратор, IP-камеру відеоспостереження і пристрій бездротового надсилання отриманих даних представлений розробником сервіс. Робота камери здійснюється від сонячних батарей. Більшою мірою таке обладнання призначене для використання на будмайданчиках. Зазвичай, на будівельних об’єктах використовуються камери відеоспостереження, які здійснюють відеозйомку окремими кадрами через встановлений проміжок часу. Параметри, якими володіє пристрій МС-60, дозволяють забезпечувати високий рівень безпеки на будівельному об’єкті. Дана камера відеоспостереження має кодер Н.264, який може давати дозвіл до 720p HD Ready. Відеопристрій оснащене накопичувачем з об’ємом пам’яті 32 Гб. Це дозволяє вести закільцьовану запис і зберігати дані в архіві протягом 10 діб.

Крім цього, камера відеоспостереження МС-60 надсилає отримані відеозапису для зберігання в «хмара». Але робить вона це лише на вимогу користувача, що дає можливість істотно розвантажити канали передачі даних, які були створені на базі Wi-Fi і мобільних мереж. Передача даних потоку і конкретних кадрів відбувається незалежно один від одного. Хмарний сервіс надає можливість використання декількох камер в одній облікового запису. Для роботи з обладнанням немає необхідності у встановленні якогось спеціального програмного забезпечення на комп’ютер, управління відеокамерою здійснюється через веб-браузер.

Бездротові камери відеоспостереження, які функціонують на сонячних батареях, дозволяють здійснювати контроль всього, що відбувається на будмайданчиках цілодобово. Відсутність складнощів при монтажі таких камер робить їх експлуатацію простою і зручною. Така відеокамера легко забезпечить безпеку об’єкта від будь-яких зловмисників, псування обладнання, яке знаходиться на території об’єкта та інших можливих факторів.