Хмарний сервіс відеоспостереження

0
450

Хмарний сервіс відеоспостереження

Будь-який сучасний хмарний сервіс відеоспостереження представляє із себе комбінацію кращого, що було зроблено і досягнуто в цій сфері за останні роки. Як цього вдалося досягти? Нічого неймовірного у виконаній роботі немає, адже все це виконувалося відмінними фахівцями. Якщо вас цікавить конкретний приклад, то сюди відмінно вписується хмарний сервіс Ivideon, який підкорив безліч користувачів своєю простотою і корисністю. За допомогою даного сервісу, його технічної бази і дійсно досвідченого персоналу, ви можете отримати доступ до камер, а також записаних ними даними за допомогою комп’ютера, смартфона або планшета, адже потужність навіть невеликих пристроїв зараз досить висока. Ви в будь-якому збережіть весь відеоматеріал, служба буде повідомляти вам про відключення камера, а також про рух в тій зоні фокуса, де його бути не повинно, що дозволить вам дійсно добре контролювати будь-яку ситуацію.

Сучасний хмарний сервіс відеоспостереження через інтернет гарантує вам збереження всіх даних, а також роботу по всій планеті. Досягається це не так просто, але ми повинні розуміти, що це робиться фахівцями найвищого рівня. У вас є можливість вбудовувати відео в вашому блозі або на сайті, використовувати спеціальні мітки на карті, що теж дуже зручно і робиться за допомогою Google Maps. Варто відзначити сумісність сервісу з веб-камерами, професійними IP-камерами, а також будь-якими іншими видами камер. Якщо ви турбуєтеся з приводу збереження всіх даних, то і про це можете забути — крім того, що з наданого вам хмарного сховища неймовірно важко що-небудь вкрасти, скористатися відеоматеріалами зловмисники все одно не зможуть, адже для їх захисту використовується особлива система шифрування даних.

Якщо ви використовуєте сервіс рівня Ivideon, то можете не сумніватися в тому, що до вас буде тільки дбайливе і уважне ставлення, що використовується для обслуговування клієнтів будуть тільки кращі технологічні рішення. Все це, що цікаво, не коштує великих грошей, що можна назвати абсолютно особливим і дійсно дуже важливим досягненням. Виходить так, що зараз сама суть дистанційного відеоспостереження стала ближче до кожному простому громадянину. Ви можете повісити камеру над паркувальним місцем вашого автомобіля і за допомогою датчиків руху викликати поліцію або зняти особу зловмисника.