Аналогові камери відеоспостереження: монтаж і підключення

0
350

Для того, щоб правильно здійснити установку камер відеоспостереження, необхідно мати деякі технічні знання в цій сфері. Місце встановлення відеокамер залежить від виду об’єкта, де буде проводитися монтаж. Наприклад, якщо відеоспостереження буде вестися на дачній ділянці, то для цієї мети буде потрібно устаткування для вуличного використання, яке має свої особливості.

В даний час користувачі все ще використовують аналогові камери відеоспостереження, хоча існують вже більш сучасні пристрої, які мають значні переваги. Розглянемо більш детально аналогові камери відеоспостереження.

Аналогова камера має певні роз’єми:

  • червоний — використовується для з’єднання з блоком живлення;
  • два RCA роз’єми: роз’єм жовтого кольору призначений для передачі відеосигналу, а білий — аудіосигналу.

У деяких камерах відеоспостереження колір роз’ємів може бути іншим. Для прийому відеозображення підійде будь-який монітор. До монітора відео пристрій підключається за допомогою з’єднувального кабелю RCA в парі. Відеовихід від камери відеоспостереження з’єднується з відеовиходом монітора. Процес підключення аудіовиходів здійснюється аналогічно. Схема підключення аналогового обладнання представлена нижче.

Якщо підключити камеру відеоспостереження до комп’ютера, користувач може вести запис на жорсткий диск. Для цього необхідно встановити спеціальну плату в комп’ютер. З її допомогою буде відбуватися обробка інформації. Плата відеозахоплення може мати до 16 відеовиходів, що дає змогу створити систему відеоспостереження для чималої об’єкта.

Звичайно ж, є і більш сучасне обладнання — ip камери відеоспостереження. Вони дозволяють вести відеоспостереження у режимі реального часу за допомогою інтернет-з’єднання. А така технологія, як хмарний сервіс відеоспостереження, дозволяє ще і зберігати всі відеозаписи в хмарі, доступ до яких також можливий у будь-який час і з будь-якого пристрою.