Експлуатація систем відеоспостереження

0
148

Встановлюючи систему відеоспостереження, користувач розраховує на тривалу службу всього обладнання. Як правило, відеоспостереження на об’єктах ведеться в цілодобовому режимі і всі пристрої працюють в самих різних умовах. Від того, наскільки правильно експлуатується обладнання і яким чином підтримують його роботу, буде залежати термін його служби.

Найголовнішою проблемою у процесі експлуатації є забруднення обладнання та його складових частин. Тому, щоб пристрої працювали справно, необхідно регулярно проводити чистку обладнання. Що стосується камер відеоспостереження, то в першу чергу питання чистоти стосується об’єктивів. Саме від них залежить якість зображення.

Якщо в систему відеоспостереження включений відеореєстратор, то чистоті цього пристрою також потрібно приділити належну увагу. Більшість з цих пристроїв в процесі своєї роботи, використовують охолодження активного типу. Це говорить про те, що використовується вентилятор. Навіть якщо немає активного охолодження, використовується пасивне. Як в першому випадку, так і в другому при великому скупченні пилу погіршується охолодження. Для того, щоб не стався перегрів електронних схем, необхідно регулярно проводити чищення від пилу і забруднень, а в деяких випадках і замінити вентилятор. В якості джерела електричного струму (при використанні резервування), коли відключається зовнішнє електропостачання, використовується заряд, накопичений в акумуляторних батареях. Час від часу варто проводити їх перевірку і при необхідності замінювати. Такі прості дії допоможуть прослужити обладнання тривалий термін без збоїв, забезпечуючи ефективну роботу всієї системи відеоспостереження.