Хмарний сервіс — сучасна технологія на ринку відеоспостереження

0
56

Постійний розвиток мережевих технологій стає підставою для впровадження новинок у раніше розроблені системи відеоспостереження. Одним з головних нововведень, яке торкнулося систем відеоспостереження та обладнання для них, є розвиток ip-відеоспостереження і перехід на хмарні технології. Поступово відбувається перехід від DVR до хмарних сервісів відеоспостереження.

Хмарний сервіс відеоспостереження здатний забезпечити ефективну систему контролю на об’єкті будь-якої сфери діяльності. Ймовірно, досить часто виникають ситуації, коли власник якої-небудь невеликої фірми не може знайти причину неефективної діяльності своєї організації. Тут на допомогу можуть прийти камери відеоспостереження, перегляд записів з яких дасть можливість виявити всі мінуси в роботі співробітників, а можливо навіть недбале виконання своїх обов’язків або крадіжки, що також не рідко зустрічається. Маючи цілодобовий доступ до камер відеоспостереження в будь-якому місці і з будь-якого пристрою, власник може з легкістю контролювати все, що відбувається в організації. Крім того, хмарний сервіс дозволяє зберегти всі відеозаписи для подальшого перегляду. До хмарному сховища також є віддалений доступ у будь-який час доби.

Досить часто встановлення відеоспостереження потрібно для нагляду за дітьми, які залишаються, наприклад, одні вдома з нянею, а також в дитячих установах. Зараз досить актуальна послуга онлайн відеоспостереження у дитячих садках, коли батьки для свого спокою можуть у будь-який час переконається, що з дитиною все в порядку і поспостерігати за ним в режимі реального часу. Компанія Cambat, яка є розробником хмарного сервісу, має спеціальна пропозиція для дитячих садків і центрів — «Дитячий садок онлайн».

Хмарний сервіс відеоспостереження Cambat розроблений як універсальна технологія, яка підтримує різні варіанти обладнання. Тобто у користувача не буде обмежень у виборі камер відеоспостереження. Він може на свій розсуд підібрати відеокамери, а також вибрати термін зберігання архіву. Вести спостереження можна навіть за допомогою спеціального додатка для смартфона, яка робить систему ще більш зручною в експлуатації.

Такі сучасні технології, як хмарне відеоспостереження, дають старт абсолютно новим систем контролю і безпеки, які з мінімальним набором устаткування і мінімальними трудовими витратами можуть організувати повноцінну систему відеоспостереження. За допомогою такої системи відеоспостереження користувач, не докладаючи надмірних зусиль, може цілодобово тримати під контролем все, що відбувається на об’єкті.