Хмарна видеоаналитика

0
162

Хмарне відеоспостереження стає все більш популярним і затребуваним серед користувачів. Сфери використання таких сучасних технологій можуть бути абсолютно різними. Для забезпечення безпеки хмарний сервіс відеоспостереження використовують як в приватних будинках, так і в великих промислових або торговельних підприємствах. Крім цього, відеоспостереження може використовуватися не тільки для забезпечення безпеки, але і для збору інформації, яка необхідна для контролю за трудовою діяльністю або виробничими процесами. В даний час хмарне відеоспостереження, в більшості випадків, не має інтелектуальної функціональності. Як правило, хмарний сервіс може мати детектор руху. Але навіть у цьому випадку не буде можливості додатково встановити які-небудь параметри.

Поступово відбувається розвиток відеоаналітікі в області глобальних інформаційних технологій. Рано чи пізно станеться впровадження відеоаналітікі в хмарні технології. Веб-орієнтована видеоаналитика здатна вирішувати безліч завдань, які ставитимуться перед системою відеоспостереження. В першу чергу, видеоаналитика здатна контролювати якість відеопотоку. Основне завдання кожної системи відеоспостереження — це збереження відеоархіву і фіксація неправомірних дій. Часто в архіві збирається досить велика кількість даних по об’єкту. Для того, щоб знайти потрібну інформацію без додаткових можливостей системи, може знадобитися величезний проміжок часу. Використання відеоаналітікі дозволяє швидко здійснити пошук відеоданих в архіві за рахунок фільтрації, наприклад, за типом об’єкта (людина, автомобіль та ін) або за способом переміщення об’єкта. Вся інформація, отримана з допомогою веб-орієнтованої відеоаналітікі, може бути використана в різних цілях.

Не варто забувати про видеоаналитике в торгівлі. Вона здатна забезпечити підрахунок клієнтів в магазині, проконтролювати черги і процес викладки товарів на полиці. Подібні додаткові можливості системи відеоспостереження залучають користувачів не тільки з торговельної сфери, але й, наприклад, банківських установ.

Хмарна видеоаналитика здатна вести безперервний відеоаналіз інформації, що надходить з камер відеоспостереження. Це дає можливість операторам своєчасно реагувати на різні події і без зусиль знаходити необхідну інформацію в архіві записів. Сервіс відеоаналітікі може бути інтегрований в хмарну систему відеоспостереження, або надаватися окремо. Використання хмарної відеоаналітікі може зробити систему відеоспостереження новітнім інструментом забезпечення безпеки.