Системи відеоспостереження для аптеки

0
187

Система відеоспостереження, встановлена на якому-небудь об’єкті, є незамінним інструментом забезпечення безпеки. Камери відеоспостереження здатні успішно справлятися з різного роду ситуаціями або запобігати їх виникненню. Такі пристрої є незамінними помічниками для ведення спостереження і підтримки порядку на об’єкті.

В цілях підвищення рівня безпеки системи відеоспостереження можуть бути встановлені як приватними особами, наприклад, у своїх квартирах, так і власниками різних фірм і підприємств, у тому числі і на особливо важливих об’єктах. Встановлення камер відеоспостереження на такому об’єкті, як аптека пов’язана з особливістю роботи цієї організації. Досить часто для такого медичного закладу встановлено цілодобовий графік роботи. Однак, далеко не всі аптеки мають в штаті охоронців, які могли б подбати як про безпеку співробітників, так і про збереження майна. На практиці досить часто відбуваються ситуації, коли в нічний час в аптеці залишається тільки один співробітник, а ймовірність правопорушень зростає в рази.

Також не варто забувати про те, що в аптеці у продажу знаходяться різні сильнодіючі лікарські препарати, а також препарати, які у своєму складі можуть містити наркотичні речовини. Такі препарати будь-який бажаючий придбати не може, вони продаються суворо за призначенням лікаря. Ні для кого не секрет, що серед населення існує чимала кількість людей, які вживають наркотики. У зв’язку з зростанням наркоманії серед населення роботу в аптеці можна віднести до небезпечною, оскільки існує високий ризик незаконного проникнення людини, яка шукає доступ до наркотичних речовин. А аптека, зрозуміло, буде на першому місці в списку місць, куди може податися наркоман у пошуках чергової дози.

Крім того, в асортимент товарів аптеки входять різні дрібні товари, які звичайний покупець при бажанні може прихопити непомітно з собою, коду провізор відійшов, щоб принести потрібні ліки для покупця зі складу. Також, маючи камери відеоспостереження, власник може тримати під контролем співробітників, що дозволить виключити шахрайські дії з їх боку. Тому, встановивши систему відеоспостереження в аптеці, можна вирішити одночасно безліч різних проблем, а також запобігти багато негативні ситуації.

Розрахунок необхідної кількості камер відеоспостереження буде залежати від розміру торгового приміщення. Пристрої, які будуть встановлені в залі, як правило, вибирають з максимальним охопленням площі, а пристрою для касової зони — з великою фокусною відстанню. Якщо на території аптеки є склад для зберігання лікарських препаратів, то тоді також слід подбати про контроль над цією територією. Для системи відеоспостереження, в залежності від уподобань власника, може бути використано різне устаткування, у тому числі і бездротові камери відеоспостереження. Якщо керівник бажає віддалено контролювати все, що відбувається на території об’єкта, то тоді необхідно організувати передачу даних за допомогою мережі інтернет. Така сучасна технологія, як хмарний сервіс відеоспостереження дає можливість користувачу при мінімальному наборі обладнання мати віддалений доступ до камер, так і зберігання інформації в хмарному архіві. Зрозуміло, вибір системи відеоспостереження для кожного об’єкта здійснюється індивідуально, враховуючи всі побажання замовника і особливості об’єкта.