GSM відеоспостереження — альтернатива кабельної системи

0
317

Як показує практика, далеко не завжди встановлення будь-яких складних замків може на 100% убезпечити об’єкт від протиправного проникнення на нього. Зловмисники, як правило, володіють достатніми знаннями, щоб впоратися зі всілякими такими перешкодами. Тому, для того щоб максимально підвищити безпеку на об’єктах встановлюють сигналізацію і СКУД. Також одним із засобів безпеки є GSM відеоспостереження, яке може бути використане на різних об’єктах.

Під GSM відеоспостереженням розуміється організація з’єднання камер відеоспостереження з спостерігачем за допомогою GSM-зв’язку. Такий спосіб має достатньо переваг:

  • Надійність. За рахунок того, що оператори надають зв’язок на досить великих територіях, відеоспостереження можна організувати навіть на тих об’єктах, які віддалені від інших комунікацій, а відеокамери можуть працювати від акумулятора.
  • Мобільність. Дані про події, що відбуваються, можна отримувати на телефон або планшет, що дозволяє завжди контролювати ситуацію.
  • Доступність. Найбільш популярне GSM відеоспостереження серед власників приватних будинків і дач. Такий варіант організації системи відеоспостереження дозволяє контролювати своє майно під час їх відсутності.
  • Швидкий монтаж. Найбільш трудомістка і тривала за часом частина установки — це прокладка кабельних з’єднань, чого в цьому варіанті немає, а, відповідно, виникає набагато менше складнощів.

Найбільш часто виникаючі питання — це питання щодо витрат на GSM зв’язок і ємності батареї. Дані технології розвиваються, тому в даний час існує вже багато рішень щодо цих питань. Конструкції відеокамер з кожним разом стають все досконалішими, і максимально успішно реалізуються принципи економії електрики.

Установка датчика руху в пристроях дозволяє вести вибіркову відеозапис. Такому чином в архіві залишаються тільки ті моменти, де відбувалися якісь події. Годинник порожній відеозапису не викликають ніякого інтересу, а тільки займають багато місця в архіві. В цілому, GSM відеоспостереження часто приваблює користувачів дуже простим, зручним і швидким процесом монтажу та зручністю розміщення відеопристроїв.