IP відеоспостереження: схема підключення.

0
621

Всі системи відеоспостереження діляться на аналогові і цифрові. Зрозуміло, кожна з них має свої відмінні характеристики. Аналогове відеоспостереження працює на підключенні по коаксіальному кабелю. Такий варіант побудови системи відеоспостереження відомий всім давно і вважається досить застарілим. Сучасне цифрове відеоспостереження має безліч переваг.

Підключення до цифрової системи відеоспостереження здійснюється за допомогою кабелю вита пара. Таке з’єднання забезпечує передачу зображення без спотворень, а також значно знижує ризик втрати даних при передачі на великі відстані. Системи ip-відеоспостереження включають в себе камери відеоспостереження та інше обладнання, яке функціонує у єдиній системі. Якщо в системі використовуються дротові відеокамери, то тоді застосовується мережевий кабель, а для бездротового обладнання використовується wi-fi з’єднання.

До складу ip-системи відеоспостереження може входити таке обладнання: ip камери відеоспостереження, IP комутатори, відеореєстратор, сервер, комп’ютер. Для того, щоб підключити всі ip камери до відеореєстратора буде потрібно мережевий кабель або вита пара. Такий пристрій, як відеореєстратор, використовується для збору і відправки даних на сервер. Крім того, відеореєстратор здатна стискати інформацію в цілях економії місця.

Створення системи ip-відеоспостереження засноване на зв’язку з комп’ютером. Для цих цілей комп’ютер повинен бути оснащений мережевою картою. Це пристрій використовується для передачі і отримання даних. Якщо на об’єкті вже функціонує аналогова система відеоспостереження, а у вас з’явилося бажання додати ip відеокамери, то в цьому випадку знадобиться ip відео сервер. Спочатку аналогові камери підключаються до відео сервера, який перетворює цифрову інформацію. Підключення відео сервера і відеореєстратора до комп’ютера здійснюється з використання мережевого шнура.

Якщо система відеоспостереження складається з ip відеокамер, то можливий не тільки перегляд зображення, але і зберігання даних на центральному сервері. Зараз дуже широко користується попитом бездротове відеоспостереження з використанням ip камер відеоспостереження. Такий варіант дозволяє встановити камери відеоспостереження в будь-якому зручному місці на території об’єкта. Бездротове відеообладнання підключається або за допомогою Wi-Fi модему, мережного адаптера або SIM-карти.

Крім цього, ще однією сучасною технологією, яка широко поширена серед користувачів, є хмарний сервіс відеоспостереження. За допомогою тільки однієї ip камери відеоспостереження і підключення до інтернету можна організувати і віддалене відеоспостереження, і зберігання даних в хмарному архіві. Підключившись до хмарного сервісу Cambat, користувач отримує масу можливостей для організації відеоспостереження на будь-якому об’єкті. Вести спостереження за всім, що відбувається в режимі онлайн можна буде лише маючи під рукою смартфон і вихід в інтернет. Нові технології роблять процес відеоспостереження простим і зручним. Кожен користувач може без зайвий фінансових і тимчасових витрат убезпечити своє майно за допомогою хмарного відеоспостереження.