Підключення аналогової відеокамери до компютера

0
536

Багато користувачів, бажаючи заощадити кошти на встановлення системи відеоспостереження, роблять свій вибір на користь аналогового обладнання. Незважаючи на те, що в даний час існує безліч сучасного обладнання, що має масу переваг перед аналоговими пристроями, деякі користувачі все ж знаходять при аналогові камери відеоспостереження.

Існують різні варіанти підключення аналогових відеокамер до комп’ютера. Отже, перший варіант — це придбання плати відеозахвату. Цей спосіб вважається досить надійним. Плата з’єднується з материнською платою персонального комп’ютера і здійснює конвертацію аналогового потоку відео в цифровій в режимі реального часу. Така плата здатна отримувати зображення як з однієї відеокамери, так і з декількох. Іншими словами, з допомогою плати відеозахоплення аналогові камери відеоспостереження отримують функції цифрових. Цей варіант підходить для створення системи відеоспостереження на не надто масштабне об’єкті. Варто відзначити, що такий варіант можливий тільки при використанні персонального комп’ютера, але не ноутбука. В останнього відсутнє PCI-E роз’єм, за допомогою якого приєднується плата відеозахоплення.

Інший варіант передбачає використання відеосервера. Відеосервер являє собою пристрій, який здійснює перетворення аналогового сигналу в цифровий, також виконує зберігання і відтворення.

Наступний спосіб підключення аналогової відеокамери до комп’ютера можна назвати самим бюджетним. Заснований цей варіант на застосування аналого-цифрового перетворювача, що працює з інтерфейсом USB. Для такого підключення характерна низька пропускна здатність, що є істотним мінусом і негативно позначиться на роботі системи відеоспостереження. Користувач не зможе використовувати більше чотирьох камер відеоспостереження. Єдине, що можна віднести до плюсів такого варіанту — це можливість підключення зовнішнього USB карти відеозахоплення до ноутбука. Загалом, якщо у вас не виникло бажання здійснити перехід на ip відеообладнання, то серед перелічених варіантів можна вибрати відповідний для використання аналогових відеокамер.