Екшн-камера GoFish Cam

0
431

Існує безліч екшн-камер для любителів різних видів спорту або який-небудь іншої активної діяльності. Наприклад, існують камери відеоспостереження для туристів, велосипедистів, веслярів і бігунів. Ще одним винаходом серед таких технологій є камера для рибалок. Камера має назву GoFish Cam, а розробили пристрій і першими випробували брати Рапн і Брендон Остины (Ryan & Brandon Austin) з Техасу.

Камера GoFish Cam оснащена водозахисним корпусом, вона кріпиться прямо на волосінь і може знімати на глибині до 150 метрів. Також цей пристрій має стабілізуючий плавець і 170-градусний ширококутний об’єктив. Дана камера може отримувати відеозапис високої якості у форматі 1080р. Крім того, за рахунок інфрачервоного модуля, камера може здійснювати відеозйомку в нічний час і при поганій видимості. Екшн-камера GoFish Cam

Відеокамера GoFish Cam має слот для карти пам’яті і дозволяє використовувати MicroSD карти об’ємом до 32 Гбайт. Камера оснащена вбудованим мікрофоном. Крім зберігання всієї записаної інформації на картці пам’яті, відеокамера GoFish Cam синхронізується зі смартфоном або планшетом користувача за допомогою wi-fi з’єднання, при цьому потрібна попередня синхронізація камери і використовуваного пристрою. Користувач може в режимі реального часу спостерігати за рибою, а також викладати відео в Інтернет. Використовувати камеру можна при будь-яких погодних умов, температури води і хвилюванні, отримуючи при цьому якісне зображення.