Датчики руху і звуку в камерах відеоспостереження

0
416

Одним із способів скоротити обсяги збереженої інформації є встановлення камер відеоспостереження, обладнаних датчиком руху. Запис зображення в таких випадках відбувається тільки при виявленні руху. Яким же чином камера розуміє коли потрібно починати запис? В цифровій камері є мікропроцесор, який і займається обробкою різноманітних подій. Цей датчик проводить порівняння кожного наступного кадру з попереднім. В той момент, коли камера знаходить відміну, це означає, що відбулося рух. В цей час камера починає запис картинки.

Камери відеоспостереження можуть бути оснащені датчиком звуку. Мова йде про камерах, оснащених мікрофоном. Коли мікрофон визначає звук, камера починає записувати відео. Тут головним моментом буде чутливість мікрофона. Датчики руху і звуку в камерах відеоспостереженняВід цього залежить на якому відстань камера зможе зафіксувати звук. Багато камер, які мають датчик руху, оснащені поворотним пристроєм. Це дозволяє камері захопити об’єкт, що рухається.

Відеокамери з датчиком руху дозволяють виключити запис непотрібної інформації. Навряд чи комусь знадобляться кадри з безлюдними вулицями, кімнатами і т. д.. Завжди користувачеві необхідна інформація з камер, де щось відбувалося. Тим самим буде збережено місце для запису архіву, куди потраплять тільки необхідні дані. Зберігатися всі відеозаписи можуть на різні носії. Це може бути як карта пам’яті потрібного обсягу, так флеш-накопичувач, жорсткий диск або хмарне сховище.

Також існує функція циклічного перезапису на внутрішній карті відеокамери. Це дозволяє стирати старі відеозаписи, а слідом записувати нову інформацію. Завдяки такій можливості не потрібно постійно контролювати обсяг пам’яті на карті і кількість вільного місця для запису. Звичайно, якщо необхідно зберігання даних тривалий термін, то така можливість камери буде не актуальна.Варіантів застосування такого обладнання досить багато. Все залежить від того, які завдання ставляться перед системою відеоспостереження.