Встановлення відеоспостереження на складі

0
142

Складські приміщення, як правило, займають досить великі території, які досить складно постійно контролювати. На складах зберігаються великі обсяги різних товарів або матеріалів, які, в еквіваленті на грошові кошти, можна оцінити у великі грошові суми. Такі місця є просто приманкою для всіх охочих прибрати чуже до своїх рук. Щоб захистити майно від можливого крадіжки, необхідно забезпечити роботу системи безпеки на високому рівні. Допомогти з організацією цього процесу може установка системи відеоспостереження

За допомогою камер відеоспостереження можна цілодобово контролювати все, що відбувається на території складу. Камери відеоспостереження будуть фіксувати всі навантаження та відвантаження товару, переміщення співробітників і транспорту. Не секрет, що досить часто крадіжки відбуваються не без допомоги самих співробітників. А під об’єктивом камер відеоспостереження ніхто не залишиться непоміченим. Навіть якщо подія вже відбулася, камери без праці допоможуть виявити злочинця.

Перед установкою системи відеоспостереження необхідно визначитися з розташуванням камер, їх характеристиками і кількістю. Кількість обладнання залежить від параметрів приміщення. До найважливіших зон, які повинні потрапляти під об’єктиви відеокамер відносяться:

  • всі проходи, за допомогою яких можна потрапити на територію складу;
  • місця, де здійснюється вивантаження та відвантаження товару;
  • приміщення, де відбувається видача різних документів по товару;
  • зона зберігання товарів.

Контроль за допомогою камер відеоспостереження дозволить забезпечити збереження майна, техніки, запобігти несанкціоновані проникнення на територію складу та крадіжки, отримати достовірну інформацію з допомогою відеозапису того чи іншого події, а також сприяє підвищенню трудової дисципліни.Встановлення відеоспостереження на складі

Варто ще подбати про питання збереження отриманої відеоінформації. Один з варіантів — це встановити і підключити відеореєстратор до нього всі камери відеоспостереження. Таке обладнання повинно розташовуватися в захищеному місці. Але завдяки сучасним технологіям можна здійснювати контроль без придбання якого-небудь додаткового обладнання. Якщо є доступ до мережі інтернет, то, наприклад ip відеокамери, можна безпосередньо підключити до хмарного сервісу. Вся інформація буде зберігатися в хмарному архіві, а перегляд камер можливий як в онлайн режимі, так і архівних записів віддалено з будь-якого зручного пристрою (телефон, планшет, комп’ютер). Компанія Cambat розробила універсальний хмарний сервіс, до якого можна підключити практично будь-яке обладнання, ip камери, так і відеореєстратори з виходом в інтернет. Такий сервіс здійснює контроль за об’єктом доступним з будь-якої точки земної кулі.

Установка системи відеоспостереження у складських приміщеннях допоможе значно підвищити рівень безпеки. А моніторинг усіх дій дозволить виявити несумлінних співробітників, робота яких приносила шкоду організації.