Відеоспостереження на автостоянці

0
106

Умови сучасного світу змушують нас все частіше звертатися до питань захисту свого майна, а тим більше якщо мова йде про улюбленому автомобілі. Далеко не секрет, що крадіжки автомобілів та автомобільного майна займають досить високі місця в рейтингу злочинів. Дуже часто можна прочитати в місцевих новинах про те, як черговий автомобіліст залишив на ніч свій транспортний засіб під під’їздом, а на ранок його чекали сумні наслідки. У кращому випадку це буде подряпина, яку залишив невдало припаркувався поряд автомобіль.

Для того, щоб звести до мінімуму можливі пошкодження авто, а тим паче захистити машину від крадіжки, багато користувачів воліють залишати свої автомобілі під наглядом на автостоянках. Але якщо в якості охорони такого об’єкта виступає один охоронець, то це також не може виключити псування Вашого майна. Якщо місць для паркування досить багато, то охоронець фізично не зможе контролювати всю територію, а тому, якщо щось станеться, він може просто не встигнути помітити цю ситуацію, а порушник зникне безслідно.

Для того, щоб забезпечити максимальну безпеку на автостоянці слід використовувати систему відеоспостереження. Це дозволить уникнути можливих проблем з власниками автомобілів, а також залучити більшу кількість клієнтів, які будуть впевнені, що їх автомобіль знаходиться в надійних руках.

Установка відеокамер дозволить повністю контролювати все, що відбувається на об’єкті. Основні місця, які повинні фіксувати камери — це виїзд/в’їзд і сама територія автостоянки. Кількість обладнання залежить від площі об’єкта. Всі камери мають бути встановлені таким чином, щоб фіксувався кожен ряд з транспортними засобами та відсутні сліпі зони. За допомогою камер відеоспостереження можна попередити різні неприємності, які можуть статися з автомобілем, а також своєчасно відреагувати на вчинену крадіжку, заподіяння шкоди транспортному засобу, а, можливо, нанесення шкоди самому автовласникові.

Встановлені камери відеоспостереження будуть фіксувати номери і особи водіїв всіх в’їжджають і виїжджають автомобілів на автостоянку. У випадку здійснення якого-небудь протиправної дії, це прискорить пошук злочинців. Всі відеозаписи, отримані з камер відеоспостереження, значно прискорюють процес розслідування.

Для встановлення системи відеоспостереження на автостоянці потрібно пройти ряд етапів: попередній огляд об’єкта, підбір відповідного обладнання з урахуванням всіх характеристик території і сам монтаж. При підборі обладнання варто врахувати, що зйомка буде проводитися в різний час доби. Досить зручним варіантом буде віддалене відеоспостереження за допомогою інтернет мережі. У цьому випадку кожен користувач зможе перебуваючи, наприклад, вдома самостійно проконтролювати ситуацію на автостоянці. Якщо підключити камери до хмарного сервісу відеоспостереження, то можна буде скоротити витрати на придбання такого обладнання, як відеореєстратор. Для побудови системи відеоспостереження знадобляться тільки ip камери і інтернет. Універсальний хмарний сервіс Cambat зможе забезпечити доступ до камер відеоспостереження в будь-якій точці земної кулі, в будь-який час дня і ночі. Кожен користувач може навіть за допомогою програми на смартфоні бути в курсі всього, що відбувається.

Система відеоспостереження на автостоянці — це найбільш оптимальний варіант забезпечення безпеки. Залишаючи свій автомобіль, власник може бути впевнений, що його транспортний засіб перебуває під захистом, а навіть у разі будь-якого інциденту, відеозапис з легкістю допоможе розібратися в тому, що трапилося. А такі заходи безпеки забезпечать хорошу репутацію автостоянці.